İLK MAĞLUBİYETİMİZİ ALDIK. CANIMIZ SAĞOLSUN.

by Gökhan Telatar
114 okuma

Pazarspor’umuz bu gün oynadığı karşılaşmada Erzincanspor karşısında sezonun ilk yenilgisini aldı.

Maçın 90 dakikasını baskılı ve önde oynayan takımımız bulduğu bir çok pozisyonu değerlendiremeyince rakibin tek atağında duran top pozsiyonunda yediği golle 1-0 mağlup oldu.

Karşılaşmaya etkili ve oyunu sürekli rakip kalede oynayarak başlayan Kaçkar’ın Sahinleri 14. dakikada gelişen atağımızda Mehmet’in sol çaprazdan vuruşu kalecide kaldı. 18. Dakikada Turgay’ın şutu üstden auta çıktı. 26. dakikada ceza alanı dışından aldığı pas ile ceza alanına giren Sinan sol çaprazdan vurdu top kalecide kaldı. 38. dakikada yine sol çaprazdan Mehmet’in şutu defansdan döndü. ilk yarı 0-0 sona erdi. İkinci yarıyada baskılı başlayan takım Pazarsporumuzudu. 51. dakikada zafer kendi getirdiği topda son vuruşu yapamayınca top rakip defansda kaldı. 65. dakikaya kadar pozisyonu bulunmayan Erzincanspor 35 metreden kullandığı serbest vuruştan gelen topu kalecimiz Salih çeldi. Kısa düşen topu defansımızın arkasına sarkarak vuruşunu yapan Fatih gole çevirerek takımını öne geçirdi. Kalan dakikalar boyunca oyunu rakip sahaya yıksakta Sinan, Zafer ve Cihad ile bulduğumuz pozisyonlardan gol üretemeyince sezonun ilk mağlubiyeti ile haftayı kapattık.

STAT: Pazar İlçe – Rize

HAKEMLER: Şahin Berker, Hakan Eygü, Soner Akgün

PAZARSPOR: Salih, Önder, Maksut (dk.70 Cıhad), Sinan, Turgay, Mehmet (dk.76 Mahmut Caner), Egemen, Fatih, Altan (dk.88 Oğuzhan), Ufuk, Zafer,

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR: Bilal, Cebrail, Hakan Gökhan, Payal, Serhat, Erdi, Sefa, Erman (dk.89 Serkan), Fatih Mustafa (dk.74 Müslüm), Cemal, Atilla Aybars(dk.84 Gökhan Demir)

GOL: Dk.65 Fatih Mustafa (Anagold 24Ezincanspor)

SARI KARTLAR: Dk.39 Serhat, dk.74 Atilla Aybars, dk.85 Erman, dk.90 Bilal, dk.90+3 Hakan Gökhan (Anagold 24Ezincanspor), dk.82 Ufuk, dk.87 zafer (Pazarspor)

Bu gün oynadığımız müsabaka öncesinde de geçen hafta hakkın rahmetine kavuşan Hızır Yıldız için saygı duruşunda bulunup, her zaman oturduğu koltuğu resmi ve çiçeklerle kapladık.

You may also like

Leave a Comment