İKİNCİ HAZIRLIK MAÇI CİZRESPOR İLE

by Gökhan Telatar
200 okuma

Antalya da ikinci yarı kamp çalışmalarına devam eden Pazarspor’umuz 2. hazırlık maçını bu gün cizrespor ile yaptı.

İlk yarısını 1-0 yenik kapattığımız maç ikinci yarı Penaltıdan gelen gol ile 1-1 sona erdi.

Takımımız ilk yarı sahaya : Reşat, Mert Çınar, Turgay, Mert Özmen, Oğuzhan, Maksut, Eren, Mete, Mehmet Aytemiz, İbrahim, ve Cihad dan oluşan kadrosu ile çıktı.

İkinci yarıda ise Salih, Egemen, Emrecan, Batuhan, Ufuk, Önder, Kemal, Altan, Mert Özkaptan,Sinan Yazıcı, Sinan Uzun dan oluşan kadrosu ile çıktı.

Takımımızın golünü 85. dakikada Penaltı dan Kemal Akbaba Attı.

25 Aralık 2017 tarihinde başlayan İkinci yarı hazırlıklarına hız kesmeden devam eden ediyor. Takımın Cizrespor’la yapacağı ikinci hazırlık maçı öncesi, kamp yapılan Antalya Kervansaray otelde Başkan Hüseyin YANGIN ve Yönetim kurulu üyesi Talat GÜNDAY takım kafilesine ziyarette bulundular.
Kamp ve çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunan Hasan BALTA (yönetim kurulu üyesi) ve teknik direktör Selahattin DİNÇEL, çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini, yeni katılan futbolcularla daha da güçlendiklerini, moral ve motivasyonlarının çok iyi olduğunu, iyi çalıştıklarını, takım içinde uyumlu bir hava ve arkadaşlık ilişkilerinin çok güçlü olduğunu belirtti. Olumlu bu havanın mücadelemize en iyi şekilde yansıtacaklarına inandıklarını belirten DİNÇEL evimizde oynayacağımız ikinci yarının ilk maçı Kayseri Erciyesspor maçında Pazarspor taraftarlarını tribünleri doldurmaya davet etti.
Bugün yapılan 90 dakika tek kale oynadığımız ve 1-1 sona eren Pazarspor-Cizrespor maçında oynanan futboldan, takımın ortaya koyduğu mücadele gücü, hırsı ve oyundan memnun olduğunu belirti.

Başkanımız Hüseyin Yangın; sporcu ve hocalarla toplantı yaptıklarını, çalışmalar ve ikinci yarı stratejileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını,
takımın büyük bir ciddiyet ve kararlılıkla devre arası çalışmalarını yapıldığını, takıma katılan sporcuların takımın seviyesini yükselteceğini, takım ruhunun dahada artacağını gözlemlediğini. Bu birlikteliğin sahaya olumlu yansıyacağından emin olduğunu dile getirdi.

You may also like

Leave a Comment