HOŞ GELDİN 2019

by Gökhan Telatar
100 okuma

Tatlısı, sevinci ve hüzünleri ile koca bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2018’de başarı ve başarısızlıklarıyla, sevinç ve hüzünleri ile dolu, dolu bir yılI geride kalırken, 2019 senesinde başarılı,mutlu huzurlu, barış dolu, sağlıklı her zaman sevinçler yaşayacağımız bir yıl olması en büyük temennimiz.

Bu doğrultuda tüm Pazarspor camiasının, spor severlerin ve ulusumuzun yeni yılını en içten dileklerimiz ile kutlar sağlıklı mutlu, huzurlu başarı ve barış dolu bir 2019 senesi ve nice yıllar dileriz.

PAZARSPOR YÖNETİM KURULU

Yeni yıl dolayısıyla takımlarımızdan da kutlama mesajları var:

Profesyonel takım Teknik direktörümüz Mustafa Ceviz;2019 yılının öncelikle kulübümüze ardından da tüm ülkemize sağlık mutluluk, barış ve huzur getirmesi dileklerimle başarı dolu nice yılar dilerim.

Kadın Hentbol takım teknik direktörümüz Fatma Badoğlu; 2018 yılında süper lige yükselerek güzel günler yaşarken son aylarında geçirdiğimiz talihsiz kaza ilede zor ve sıkıntılı günler yaşadık. Allah kimseye böyle kötü günler yaşatmasın dileklerimizle tüm camiamıza gönüllerince bir yıl dilerim.

Tüm takım kaptanlarımızda başarı dolu bir yıl dileği ile camiamızın ve güzel ülkemizin yeni yılını kutlayıp mutluluklar diledi.

 

You may also like

Leave a Comment