HIZIR YILDIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

by Gökhan Telatar
136 okuma

Bu gün sabaha karşı hayatını kaybeden Hızır Yıldız son yolculuğuna uğurlandı.

Yakalandığı amansız hastalığın ardından geçirdiği beyin kanaması ile bir haftadır Rize de tedavi altında bulunan bu sabaha karşı hakkın rahmetine kavuşan futbol takımımızın eski sporcularından ve uzun yıllar yöneticilik yapan Hızır Yıldız öğlen vaktinde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defin edildi. Pazarspor camiası olarak kendisine bir kez daha Allahdan rahmet ailesine ve sevenlerinede sabırlar diliyoruz.

Yarın istanbul deplasmanında oynayacağımız Anadolu Bağcılar müsabakası öncesinde Hızır Yıldız için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulup maçada siyah pazu bandı ile çıkacağız.

Başkan’ımız Hüseyin Yangın,”uzun yılar birlikte çalıştığımız, yönetimde olsada, olmasa Pazarspor sevgisi, yakınlığı, ilgisi, destekleri eksik olmayan çok değerli bir kardeşimi, iyi bir aile babasını zamansız kaybetmenin derin üzüntüsü içersindeyim. Aramızda her zaman yaşayacaktır, Ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.

Başkan Vekili Erdal Yaşar Hoşver’, İlçemizin ve Pazarspor’umuzun çok sevdiğimiz bir simasını arkadaşımızı erken yaşta kaybetmenin derin üzüntüsündeyiz. Rabbim sevenlerine sabır arkadaşımızada rahmet etsin tüm camiamızın ve ailesinin başı sağ olsun.

İdari As Başkan Genel Seklreter Doğan İnce,” beraber futbol oynadığımız, beraber yöneticilik yaptığımız çok değerli arkadaşım Hızır Yıldız’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içersindeyim, Pazarspor’un geleceği adına bir çok güzel düşünceyi paylaştığımız sevilen arkadaşımızı erken kaybetmek tüm camiamızı derinden üzmüştür. Kendisine rahmet ailesine ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum.

Futbol Şubesi As Başkan’ı Hasan Balta,”Hızır kardeşim ile uzun yıllar süren dostluğumuzun yanında yılarca beraber çalıştık. Takımın başarısı ile beraber sevindik, beraber üzüldük şampiyonluklar yaşadık. Erken vefatı hepimizi çok derinden üzdü. Ruhu şad mekanı cennet olsun, Rabbim sevenlerine sabır versin. dedi.

Mali işler as Başkan’ı Nurettin Altaylar,” sevilen saygı duyulan çok değerli bir kardeşimiz olan Hızır Yıldız’ın erken vefatı bizi çok derinden üzdü. Her zaman takımın yanında olan maçlarını kaçırmayan, fırsat buldukça idmanlara gelen desteğini eksik etmeyen bir kardeşimizdi mekanı cennet olsun Allah geride kalanlarına sabır versin,” dedi.

Basın Sözcümüz Rıfat Uluşahin,” beraber çalışmaktan mutluluk duyduğumuz arkadaşımız Hızır Yıldız’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içersindeyiz. sağlık problemleri nedeni ile son dönemlerde yönetimde olmasada sürekli yanımızda ve destekçimizdi. Kendisine yüce Allahdan rahmet ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum,” dedi.

You may also like

Leave a Comment