HEY MAŞALAH BE TUTANA AŞK OLSUN!.. PAZARSPOR 2-1 KARŞIYAKA

by Gökhan Telatar
166 okuma

Kaçkar’ın Şahinleri yazmaya devam ediyor. Efsane deyin, Destan deyin, Şiir, Şarkı, Roman deyin ne derseniz deyin, Teknik Direktörümüz Ergün Aytekin ve ekibi önderliğinde Kaçkar’ın Şahinleri yazmaya devam ediyor. Bunuda yazın bir kenara sekiz maç yedi galibiyet bir beraberlik.

“HERKESİN BİTTİ, GİTTİ DEDİĞİ YERDE BİZ YENİ BAŞLARIZ”. Ligin dibinden düşme hattının beş puan gerisinden gelip, arkasına on puan takıp, bitime altı hafta kala Play_Off potasının beş puan gerisine sokulan Kaçkar’ın Mavi Şahinleri yazmaya devam ediyor. Malzemecisinden, Taraftara, Teknik Ekipden Yönetime ve 24 tane Aslan yürekli evlatlara tüm camiamıza helal olsun. O sıkıntılı günlerin ardından bu günümüzü veren Rabbimize’de Şükürler olsun.

Kaçkar’ın Mavi Şahinleri bu günde Şahin Yuvasında bizim gibi ikinci yarının iyi çıkış yapan takımlarından Karşıyaka’yı konuk etti. Her zamanki gibi maça geride sağlam durup etkili forvet hattımız ile pozisyon kovalayarak başladık. İlk dakikalar rakibi tanıma, tartma bölümleri şeklinde geçsede 10. dakikadan sonra oyunu rakip sahaya taşımaya başladık. 16. dakikada Sinan’ın ortasında Emre etkili vuramayınca top kalecide kaldı. 24. dakikada sol kanatdan gelişen atağımızda Aykut’un ortasında Stoper’in arkasında kendini unutturan Emre Gemici mükemmel bir kafa vuruşu ile kalecinin hiç birşey yapamayacağı noktaya topu göndererek fileleri havalandırıp takımımızı 1-0 öne geçirdi. Golün ardından oyunu biraz rolantiye alıp kontra toplarla rakip kalede pozsiyon aramaya başladık. 42. dakikada kontra atağımızda Sinan sakatlanarak yerde kaldı. Topu kapan rakip yerde kalan oyuncumuza aldırış etmeden atağını devam ettirip bulduğu Centilmenlik dışı gol ile skora dengeyi getirdi. Golün ardından sakatlanan Sinan oyuna devam edemez iken yerini Kadir’e bıraktı. Bizce adilane olmayan bu gole en güzel cevabı vermek için Şahinler maçın sonuna kadar mükemmel bir oyun sergilediler. İlk yarı 1-1 sona ererken ikinci yarı neredeyse tek kale mücadele ettik. İkinci gol gelene kadar Ozan, Emre ve kadir ile bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. 82. dakikaya kadar Şahinlerimiz Kanatlardan, göbekden geliştirdiği ataklar ile gol yollarını sürekli zorladı. 83. dakikada Muhammed’den aldığı pas ile ceza alanına giren Emre Gemici yine sahneye çıktı. Stoperin müdahalesinden önce sol ayak içiyle uzak direğe, yine kalecinin müdahale edemeyeceği noktaya öldürücü ayak içi plasesi ile topu direk dibinden ağlarla buluştururken stadıda gol nidaları ile sevinç yumağına boğdu.” KUL ŞAŞSA DA ALLAH’IN ADALETİ ŞAŞMAZ” Kalan dakikalarda Oğuzhan, Emre ve Kadir ile bulkduğumuz etkili pozisyonları, etkili gol vuruşları ile sonuçlandıramayınca mücadelenin ve skor’un kazananı olarak seriye bir galibiyet daha ekledik.

Bu günkü müsabakada oyuncularımız rakibe sahayı dar ederken Rizeden, Çayelinden çevre ilçelerden gelerek doksan dakika boyunca hiç susmadan verdikleri destekle Şahin Yuvasınıda rakibe dar eden taraftarlarımıza, Özellikle Rizespor’umuzun ROTASIZLAR, MEKANSIZLAR ve DAĞDİBİ TARAFTAR GRUPLARINA çok teşekkür ediyoruz. İyiki geldiniz Şahin Yuvasını şenlendirdiniz. Ayağınıza, Yüreğinize, Ellerinize, Sesinize sağlık sağolun var olun… Her zaman bekleriz…

HAKEMLER: Eren Gökmen, Erdem Değirmenci, Hakan Erkan

PAZARSPOR: Ceyhun Demircan, Aykut Civelek, Samet Göker, Mert Özmen, Mehmet Ali Kıran, Oktay Gümüş, Maksut Birben, Muhammed Emin Balcılar, Ozan Karabacak (dk.85 Oğuzhan Birben), Sinan Yazıcı (dk.43 Kadir Yılmaz Çelik), Emre Gemici (dk.90 Can Vural)

KARŞIYAKA: Erdoğan Açar, Cenk Özbey, Mustafa Aşan (dk.85 Görkem Kınay), Arif Cılak, Hakan Kuş, Metin Peker, Burak Karapınar (dk.56 Mustafa Değirmenci), Onur Kıntaş, Anıl Çıracı, Muhammet Fatih Öztekin, İlyas Kahraman (dk.80 Doğukan İnci)

GOLLER: Dk.24 ve 83 Emre Gemici (Pazarspor), dk.42 Hakan Kuş (Karşıyaka)

 

You may also like

Leave a Comment