HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

by Gökhan Telatar
104 okuma

Sezonun son haftasına girildiğinde bir hafta önceden ligde kalmayı garantileyen takımımızda teknik direktörümüz Oktay Çevik sezonun son açıklamasında herkese teşekkür ederken şu cümlelere yer verdi,” sıkıntılı bir ortama geldik fakat hem oyuncu kadrosu olsun çok büyük destek verdi bunu samimi olarak ifade ediyorum. Geldiğimde oyuncularda moral çöküntüsü vardı önce oralarda yardım etmeye çalıştık, oyuncular kısa süre olmasına rağmen hem maç oynadılar hem de morali bir yerde tutmaya çalıştım. Oyuncu arkadaşlarımdan iyi dönüşler aldım onların hepsine tek, tek teşekkür ediyorum, Allah razı olsun hepsinden. Ben buranın yalnızca teknik direktörü değil aynı zamanda taraftarıyım da onun için bu çocuklara dört haftalık periyot için minnettarım.

Yönetimimiz ise ben geldiğimde bu takımın üstündeki en büyük unsur olmuştur. Ben geldiğimde kazanırsak daha teriniz soğumadan alnınızın terinin karşılığını alacaksınız demiştim. Yönetimde bu konuda büyük duyarlılık gösterip yardımcı oldu. Söylediğimiz gibide yönetim her maçın sonunda emeklerin karşılığını verdiler buda benim takım üzerindeki inandırıcılığımı ve gücümü sağladı. Dolayısıyla da Hüseyin Yangının nezdinde tüm yöneticilere tek, tek teşekkür ediyorum, bu dört haftalık periyot da onlarda çok büyük katkı sundular.

Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum geldiğim ilk günden beri gerek taraftarlar gerek sivil toplum örgütleri büyük destek gösterdiler ve bende bunu hissetim. Şükürler olsun ki yedi, sekiz takımın çok sıkıntılı olduğu ve Pazarsporun da en yumuşak halka olduğu bir yerden kurtulup, şu anda son maça en rahat giden tek takımız. Pazarspor başından sonuna tüm bunlardan gerekli dersleri çıkaracaktır ve bir daha aynı hatayı yapmayacaktır, çünkü bu takım bu yöredeki tek takımdır, vizyonu olan, bölgesel ve çok başka bir takımdır, bu takım mutlaka yaşamalı. Dolayısıyla bana destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum ve Allahaısmarladık diyorum” dedi.

You may also like

Leave a Comment