HENTBOLCUMUZ HATİCEYE ÖVGÜ

by Gökhan Telatar
202 okuma

Pazarspor Hentbol takımımızın yeni transferlerinden Hatice Yıldız Pazarspor’a transferi Hentbol camiasının da dikkatini çekti ve birçok basın kuruluşunda ilgi uyandırdı. Henetbol köşe yazarlarından Tarık GİRGİN yapılan bu transfere köşe sinde şu cümleler ile yer verdi.

 

BU BİR HATİCE YILDIZ TRANSFER ÖYKÜSÜDÜR.
OKUYUN İSTERSENİZ…

GÜNÜN TRANSFER ANLAŞMASI HATİCE YILDIZ’DAN GELDİ..
HATİCE YILDIZ ‘ PAZARSPOR’ DEDİ

HATİCE YILDIZ ? DESEM TANIR MISINIZ ? TANIYANLAR VARDIR TABİ.. VE ÇOKTUR BELKİ.. AMA BU TRANSFERİ ÖNEMSEDİĞİM İÇİN DETAYA GİRECEĞİM.

HATİCE YILDIZ SAMSUNLU. VE SAMSUN ALTYAPISINDA YETİŞMİŞ BİR KIZIMIZ. SAMSUN ALTYAPISINDA ATATÜRK LİSESİNDEN ARKADAŞIM SEVGİLİ LEVENT DÜLÜLOĞLU TARAFINDAN KASTAMONU ABDURRAHMANPAŞA LİSESİNE TRANSFERİ YAPILMIŞ BİR HENTBOLCU. SONRA YANILMIYORSAM KISA BİR TRABZON MACERASI OLDU AMA AŞI TUTMADI..

SONRA MI ?SONRA KASTAMONU GMSK TAKIMI İLE ANLAŞTI VE LİGDE 4. OLDULAR.SONRA MEKANI KASTAMONU OLDU. SEVDİ BU KENTİ. SONRA TELEKOM KASTAMONU TELEKOM VE SAĞLIKSPOR2DA OYNADI.. BU ARADA LİSEYİ BİTİRMİŞTİ YILDIZ. ARTIK MESLEK SAHİBİ OLMA ZAMANI GELDİ. İLK YIL HATA YAPTI GİREMEDİ. SONRA GENÇ VE YILDIZ MİLLİ KONTENJANINDAN KASTAMONU BESYO’YA KAPAK ATTI.

KASTAMONU OLUNCA CENGİZ KESİCİNİN PROJEKSİYONUNA GİRDİ. SONRA ARAÇ BELEDİYE DEDİ. CENGİZ HOCAYI UTANDIRMADI. ÇALIŞTIKÇA ÇALIŞTI. VE MİLLİ TAKIM ADAY KADROSUNA ÇAĞIRILDI.SAĞ-SOL OYUN KURUCU YILDIZ ARAÇ BELEDİYE VE KASTAMONU ÜNİVERSİTESİNDE BAŞARILI MAÇLAR ÇIKARDI.

YILDIZ İÇİN SAMSUN’DA FİLİZLENDİ, KASTAMONU ÜNİVERSİTESİNDE ÇİÇEK AÇTI VE ARAÇ BELEDİYEDE MEYVE VERDİ CUK DİYE OTURUR.

BU YAZ OYUNLARINDA BİR DE NE GÖREYİM. AVRUPA ÜNİVERSİTELER ŞAMPİYONASINDA KÜRSÜDE. ŞAMPİYONANIN EN SKORER HENTBOLCUSU DEDİLER ONA. GURUR VERDİ HEM SAMSUNA HEM KASTAMONUYA HEMDE TÜRK HENTBOLUNA.

SAYILI GÜNLER GEÇTİ… ..OKUL BİTTİ. ARTIK ÖĞRETMEN ADAYIYDI HATİCE. KAPI GİBİ DİPLOMASI VARDI. CEBİNE KOYDU VE DÜŞÜNDÜ, DÜŞÜNDÜ, DÜŞÜNDÜ. KALMAK MI ZOR GİTMEK Mİ ? KASTAMONU ONUN DÜNYASINDA AYRI YERİ VARDI AMA GELECEĞİ DE DÜŞÜNMESİ GEREKİRDİ. SONUNDA KASTAMONUYA GÖZÜ YAŞLI VEDA ETTİ KIZIMIZ. TELEFONUNU DA KAPATTI DIŞ DÜNYAYA.. VE KALBİNİN SESİNİ DİNLEDİ. KASTAMONU GÜNLER FİLM GİBİ GEÇTİ GÖZÜNDEN. AMA ARTIK HAYAT ŞARTLARI DEĞİŞTİ. VE KARARINI VERDİ..PAZAR OLA HAYROLA DEDİ . EVET PAZAR’I SEÇMİŞTİ. ÇÜNKÜ GELECEĞİNİ PAZARDA GÖRMÜŞTÜ.

NEDEN PAZARI SEÇTİ DERSENİZ. ‘BU PAZAR BANA GÖRE’ DEDİ… HENTBOLDA İDDİALI TAKIM OLUŞTURDULAR. HEDEFİ OLAN HENTBOLCU HEDEFİ OLAN TAKIMI SEÇER DEDİ.. VE NEDEN BU PAZARIN BİR PARÇASI OLMAYAYIM DEDİ.

GELELİM SADEDE. HATİCE ŞİMDİ ÇOK MUTLU. YÜZÜ GÜLÜYOR.ARTIK TEK HEDEFİ VAR PAZARIN BAŞARISI. BUNUN YANINDA ÖĞRETMENLİK ŞANSI TABİ. EVET PAZAR’IN YAZISI PAZAR OLDU. NE DİYELİM BİZDE BAŞARILAR HATİCE YILDIZ. BAŞARILAR PAZARSPOR. YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

You may also like

Leave a Comment