YARI FİNALLER DE PAZARSPOR 18-34 TRABZON

by Gökhan Telatar
130 okuma

Kuşadasında oynanılan süper lige yükselme Bayanlar Yarı final maçlarının sonuncusunda Sultanlarımız Trabzon Hentbol Akademi ekibine 18-34 yenildi. İlk yarısı çekişmeli geçen müsabakanın ikinci yarısında yaşanan sakatlıklar ve kart cezaları nedeni ile oyundan düşen ekibimiz sahadan mağlup ayrıldı. İki galibiyet ile Süper lige yükselme final maçları oynamaya hak kazanan takımımız 8-10 Mayıs tarihleri arasında Balıkesir- Burhaniyede ter dökecek. Sultanlarımız Final müsabakalarında Trabzon Hentbol Akademi, Ordu Boztepe Gönülspor ve Atlantik spor kulübü ile mücadele verecek ve iki takım Süper lige yükselecek.

Maçın ardından Fatma Badoğlu,”ilk yarı denk bir mücadele oldu özellikle çok iyi savunma yaptık. İkinci yarıda sakatlıklar ve kartlar oyunumuzu etkiledi.Oyuncumuz Emel Aydın sakatlanarak Ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kendisine tekrar geçmiş olsun diyoruz. İnşallah Finallerde hedefimize ulaşacağız” dedi.

Başkan Hüseyin Yangın,”Sadece Futbol da değil salonsporlarındada Pazarspor mücadelesini en iyi şekilde vermektedir. Bu anlamda Bayan Hentbol takımımızda süper lige yükselmek için sahada ellerinden geleni yapıyorlar. İnşallah Final maçlarında daha iyi performans göstererek Rizeye bir süper lig takımıdaha armağan etmek istiyoruz” dedi.

Bu günkü müsabakada dişi kırılarak sakatlanan sporcumuz Emel Aydın’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Sporcumuzun durumununiyi olduğu ve tedavisinin yapıldığı belirtildi.

arsiv001

arsiv003

arsiv021

arsiv023

arsiv027

You may also like

Leave a Comment