BAŞKAN’IMIZDAN HENTBOL İÇİN İKİNCİ YARI AÇIKLAMALARI

by Gökhan Telatar
157 okuma

Değerli Pazarspor taraftarları, sevgili Hentbol tutkunları

Süper lig hedefi ile çıktığımız yolun yarısındayız 26 maçlık sezonun 13 müsabakalık ilk yarısı 31 Aralık 2017’de tamamlandı. 3 takımın süper lige yükseleceği ligi 22 puan (11 galibiyet 2 yenilgi ile 2. Sırada tamamladık. Bu nokta hedefimiz açısından önemli bir yer ve ligin 2.yarısı için bizi umutlandırıyor. Sezon başı biri lidere diğeri 3. Sıradaki takımlara karşı sahamızda kaybettiğimiz iki maçtan sonra takımımızdan ayrılan sporcular olduğu gibi katılan sporcularımız da oldu ve bu bizi oldukça güçlendirdi. Bu takviyeler saha sonuçlarına da yansıdı ve sürekli kazanan takım olduk ve olmaya da devam edeceğiz diye düşünüyoruz.

Bu hafta sonu Kastamonu da lig lideri ile oynayacağımız maç ile 2. Yarıya umutlu güvenli ve istekli başlıyoruz. Lig sonuna kadar bulunduğumuz konumu koruyarak ligi lider bitirme gayreti içersinde olacağız. Bu süreç de içerde ve dışarıda oynayacağımız maçlarda taraftarlarımızı yanımızda görmek gücümüze güç katacaktır.

Biz Hocamıza sporcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Özellikle cefakâr hocamız Fatma Badoğlu yıllardır bize ve hentbol sporunu bölgemize sevdirme çabasını taçlandırmak istiyoruz. Sporcularımız da gerek hocalarının, gerek bizlerin bu arzusunu, çabalarını, karşılıksız bırakmayacaktır. Yolumuz uzun ve yorucudur. Ama sonu mutluluk olan bir sevgi, dostluk, barış yoludur 50. Yılımızı kutladığımız bu yılda futbol takımımız ile aynı hedefe odaklanan hentbol takımımıza da başarılar diliyoruz.

Siz değerli Pazarspor taraftarlarını ve hentbol severleri her daim yanımızda görmek dileği ile sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Hüseyin Yangın

Pazarspor Kulüp Başkan’ı

Kemal Bekiroğlu

Hentbol Takımı Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Fatma Badoğlu

Hentbol Takım Teknik Direktörü

Hentbol Takımımız

Kaptan Seden İşgören

Ayşenur Uygur, Songül Tezkorkmaz, Tuğba Çiçek, Elif Trecuman, Mehtap Tezkorkmaz, Fiğen Döne, Zehra Çolak, Büşra Ergül, Melek Yazıcı, Çiğdem dedecan, Michaella Eunice Magba, Brigitte Linda Evouken, Honore Ngo Batandi, Pauline Estelle Magba

You may also like

Leave a Comment