HENTBOL DA GÖREV DEĞİŞİMİ

by Gökhan Telatar
116 okuma

Pazarspor Bayan Hentbol takımında Teknik direktörümüz Fatma Badoğlu ile yollar ayrılırken yerine Hüsnü Kemal Durak getirildi.

Pazarspor salon sporları sorumlusu Zuhal Üst; Hentbol branşımızda yönetim kurulumuzun yaptığı toplantının ardından Kulüp Müdürümüz Ahmet Topaloğlu hentbol şubemiz den tam yetki ile sorumlu idari direktör olarak göreve getirilmiştir. Bu görevlendirmenin ardından Ahmet beyin teknik direktör değişikliğinin olumlu katkıları olacak görüşü ve Kemal hocamızı göre getirme önerisi de yönetim kurulumuz tarafından kabul görmüştür. Kulübümüz bayan hentbol takımının iki buçuk yıldır teknik direktörlük görevini yürüten ve Hentbolun Pazarspor da kuruluşunu sağlayıp yıllardır hizmet veren Fatma Badoğlu hocamıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Yapılan bu değişiklikle Yeni Teknik direktörümüz Hüsnü Kemal Durak olmuştur. Kemal hocamız Milli takımlarda ve süper lig ekiplerinde görev almış hocalarımızdan kendisine ve takımıza başarılar dilerken hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Yeni teknik direktörümüz Hüsnü Kemal Durakyaptığı açıklamasında,”geçmişi kurumsal yapısı olan köklü bir kulübe geldiğim için şanslı ve mutluyum. Öncelikle, ivedilikle yeni yapılaşma sağlanarak bulunduğumuz yerden üst sıralara çıkmayı göze hoş gelen keyif veren farkındalık yaratan hentbol oynamayı düşünüyoruz.

Üst düzeyde başarılı olmak, sürekliliği yakalamak planlı, programlı alt yapı çalışmaları ile gerçekleşir. Bu gerçekten yola çıkarak okullardaki potansiyeli, dinamikleri harekete geçirmeli sistem kurmalı.

Seneye süper lige çıkma planlanıp yol haritası çizilmeli programlı, bilimsel çalışmalarla beklentilere cevap vermeliyiz.

Şahsıma duyulan güven ve inançtan dolayı Başkanımıza ve Yönetim kurulumuza teşekkürler” dedi.

IMG_4115

IMG_4117

You may also like

Leave a Comment