HAZIRLIK MAÇI VE ZİYARETLER

by Gökhan Telatar
142 okuma

Pazarsporumuz bu gün Arhavispor ile hazırlık maçı yaptı, yapılan maçın ardından da İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve STK lar ile beraber ziyaret ettiler.

Ziyarete Kaymakamımız Selçuk Aslan, Belediye Başkanımız Ahmet Basa ve ilçemizin Sivil Toplum Örgütü Başkan ve temsilcileri hazırlık maçının ardından he iki takımın oyuncularına tatlı ikramında bulunup, yeni teknik ekibimize ve takımıza başarılar dilediler.

STK’lar adına açıklamada bulunan Sınırlı Sorumlu 53/8 Sayılı Pazar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkanı Adnan Akkaya,“Pazarspor bizim için çok önemlidir. Oktay Çevik hocamızın da göreve gelmesiyle yeni bir heyecan ve motivasyon yakalanacağına inanıyoruz. Bugün yeni teknik ekip ve futbolcuklarımıza zorlu Gümüşhane deplasmanı öncesinde moral olması açısından tatlı ikramında bulunduk.” Dedi.

Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan ise yapığı açıklamada, “Taraftarlar olarak Pazarspor’un kazanmasını istiyor ve sonuna kadar destekliyoruz. Çok iyi başladığımız bir sezonda maalesef 2. dönemde istemediğimiz sonuçlarla kötü bir noktaya doğru gittik. Burada yönetim teknik heyet de değişikliğe gitti. Takımda ciddi emekleri olan Hasan Çelik hocamıza teşekkür ediyorum, Oktay Çevik hocamıza hoş geldiniz diyerek başarılar diliyorum. Bizler tribün olarak başarıyı özledik, galibiyeti özledik. Futbolcularımızdan istediğimiz daha hırslı olsunlar, tribünler onlarla coşsun. Psikolojide motivasyon da teşvik, sırt sıvazlamak da vardır, sitem etmek de vardır. Pazarspor seyircisi oyuncularını alkışlamak istiyor, sitem etmek istemiyor.” diye konuştu.

Öte yandan hafta sonu deplasmanda oynayacağı gümüş hane maçının çalışmalarını sürdüren ekibimiz bu gün Arhavispor ile hazırlık müsabakası oynadı.Yapılan müsabakayı takımımız 4-1 kazandı.

FOTO-GALERİ44b2

 

You may also like

Leave a Comment