HAYIRLISI İLE BU SEZON’DA BİTER

by Gökhan Telatar
265 okuma

Kötü başlayıp tatlı biten birsezonun daha sona erdirdik.

Bu gün sahamızda oynadığımız ve 3-1 galibiyetimiz ile tamamlanan Kızılcabölük müsabakası ile 2018-2019 sezonunuda sona erdirdik. Sezon başından bu yana Başkanımıza tüm yöneticilerimize Teknik ekiplerimize sporcularımıza çalışanlarımıza camiamıza ve taraftarlarımıza emeklerinden, katkıların dandolayı teşekkür ediyoruz. Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Bu gün sahamızda oynadığımız son maçta Kızılcabölükspor ile karşılaştık. Genç oyuncular ağırlıklı kadro ile verdiğimiz mücadele 3-1’lik üstünlüğümüz ile tamamlandı. Maçın ilk yarısında ve özellikle de ikinci yarısında oyunun kontrolünü elinde bulunduran ekibimiz bulduğu bir çok pozisyonu değerlendiremese de fileleri üç kez havalandırmayı başardı.

14. dakikada Emrenin Pasında kadir kat ederek ceza alanına girer girmez kalecinin yanından topu ağlarla buluşturdu. İlk yarı takımızın 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıda oyunu tamamen rakip sahaya yıksakta 55. dakikada çıkarken kaybettiğimiz topta Mustafa skoru eşitledi. Baskısını arttıran takımımız 75. dakikada Can ile yeniden öne geçti 2-1. 79. dakikada Mehmet ceza alanında rakibini geçerken yapılan el ile müdahale neticesinde hakem penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Can fileleri havalandırarak maçın skorunu belirledi 3-1

HAKEMLER: Barkın Kara, Fatih Pazı, Şefik Öner

PAZARSPOR: Duhan Çağlar Akdağ (dk.87 Eren Aykut Pehlivanlar), Kazım Kopuz, Tugay Turhan, Oktay Gümüş, Aykut Civelek, Maksut Birben, Muhammed Emin Balcılar, Can Muhammet Vural, Kadir Yılmaz Çelik, Ozan Karabacak (dk.68 Mete Karahan), Emre Gemici (dk.67 Mehmet Aytemiz)

TEKNİK SORUMLU: Ergün Aytekin

KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç Ulaş Bayram, Emrecan Afacanoğlu, Kadir Kurt, Cihat Kahraman, İlyas Ural (dk.31 Ümit Hatipoğlu), Mustafa Altun, Sedat Yahşi, Ramazan Tarık Ergut, Ali Helvacı (dk.66 Koray Yıldız), Ramazan Özkan (dk.75 Emirhan Atilla), Emre Sağlık

TEKNİK SORUMLU: Ali Yalçın

GOLLER: Dk.14 Kadir Yılmaz Çelik, dk.75 ve 79 (penaltı) Can Muhammet Vural, (Pazarspor), dk.55 Mustafa Altun (Kızılcabölükspor)


You may also like

Leave a Comment