HAYDİ TARAFTAR SIRA SENDE

by Gökhan Telatar
114 okuma

Kaçkar’ın Şahinleri Pazar günü Hopa da Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor ile karşılaşacak.

Geçen haftayı deplasmanda Bergamaspor galibiyeti ile kapatan ekibimiz bu haftada kritik Çatalcaspor müsabakasına çıkacak.

Pazar günü Hopada oynayacağımız müsabaka için sivil toplum örgütlerinden de destek var. Pazar da hizmet veren STK lar taraftarımızı hopaya getirmek için 10 adet araç tuttular. STK lar yaptıkları açıklamada; Pazarspor’umuzu bulunduğu yerden çıkışına destek vermek hepimizin görevidir. kocaman bir aile olarak hep bilikte Hopa da takımımızı yanlız bırakmamak için bizlerde ayarladığımız araçlar ile taraftarlarımızı Hopa ya getirip takıma destek vermelerini sağlayacağız” dediler.

Şimdi sıra taraftarımızda bu önemli müsabakada Kaçkar’ın Şahinlerini desteklemek için herkesi Hopa’ya bekliyoruz. Araçlar Pazar günü saat 11.30’da Pazar Demokrasi Meyadınından kalkacaktır.

Bu kapsamda takımımızda aralıksız hazırlıklarına devam ediyor. Bu gün Deniz Konakta kampa giren Şahinler yarın son idmanını yapıp maç saatini beklemeye başlayacak.Pazar günü oynanacak olan müsabakayı Hatay bölgesinden Mehmet Semih Güçlü yönetecek.

Maç İçin araç veren kurum ve kooperatifler:
1-Pazar Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası
2-24 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi
3-55 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi
4-57 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi
5-67nolu Minibüsçüler Kooperatifi
6-4.Nolu Nakliyeciler Kooperatifi
7-Ticaret ve Sanayi Odası
8-Pazar Muhtarlar Derneği
9-Pazar Halk Otobüsler Birliği
10-Pazar Havalimanı Taksiciler Kooperatifi

 

You may also like

Leave a Comment