HAKAN MACİT YENİDEN PAZARSPOR DA, ÜÇ TRANSFER DAHA

by Gökhan Telatar
185 okuma

Dış transfer çalışmalarına devam eden Pazarspor Hakan Macit, Taner Yıldız ve Oğuzhan Azgar’ı renklerine bağladı. Erzurum kampında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Pazarspor Dış transfer de Pendikspor dan Hakan Macit, Bayrampaşa dan Taner Yıldız ve Derince den Oğuzhan Azğar’ı renklerine bağladı.

2006 ve 2007 yıllarında Pazarspor forması giyen ve başarılı iki yıl geçiren Hakan Macit yeniden Pazarspor da. Pendikspor, Orduspor, Gaziantep ve Aydınspor formaları da giyen stoper mevkii oyuncusu Hakan Macit, Ptt 1. Ligde 95 müsabaka 4 gol, 2. Ligde 169 müsabaka 12 gol ve 3. Ligde 83 maç 7 gol ile oynamış.

Taner; KasımPaşa İstanbul ve Bayrampaşa takımlarının formasını giyerken 3. Ligde 10, 2. Ligde 31 ve süper ligde 2 müsabakada forma giyinmiş.

Oğuzhan Azğar ise Samsun, Akhisar ve derince takımlarında oynamış. 3. Ligde 18, PTT 1. Ligde 3 ve süper ligde 6 müsabaka oynarken ümit milli takımlarında 71 defa milli takım formasını giyinmiş.Üç oyuncuda bu gün itibarı ile Erzurum kampına katılırken yarından itibaren takımla çalışmalara başlayacak.

hakan

HAKAN MACİT                                  OĞUZHAN AZĞAR                                       TANER YILDIZ

You may also like

Leave a Comment