HAFTANIN ARDINDAN

by Gökhan Telatar
152 okuma

Pazarspor camiası olarak, son haftalarda aldığımız başarısız sonuçları değerlendirip,
yapıcı olmaya, kalıcı değer üretmek için çalışarak hep birlikte yolumuza devam edeceğiz.

İkinci yarıda alınan mağlubiyetlere üzülmenin yanında oynan oyundan da memnun olmadığımı belirtmek istiyorum.
………
Bu  takım, bu teknik ekip ve bu futbolcularla lider bitirdik ilk yarıyı. Sezonun İkinci yarısı için iyi bir kamp dönemi geçirdiğimizi de biliyorum.

Peki ; Ne değişti ?

Sihirli bir el dokundu sanki başarısızlığa?

Nedir nedeni?

Kendi kendime sorduğum bu soruda, bir fikir vermesi bakımından:
Pazarspor’un birinci yarıda izlemeye alışık olduğumuz arzulu, iştahlı, coşkulu futbolunu görmek istiyoruz. Mücadeleci, kazanma hırsı yüksek, topa hükmeden, oyunu yönlendiren ritm ve davranış melikelerini sahaya yeniden yansıtmasını bekliyoruz.
Bütün bunları yeniden başarmak ve yarışın içinde olmak istiyorsak, en hızlı şekilde fabrika ayarlarına geri dönmemiz gerekiyor.
Oynadığımız maçlar ve izlediğim müsabakalara baktığımda; Rakibin, bizden üstün oynadığı bir maç hatırlamıyorum, oyununu kabul edip, ezilerek maç kaybetmedik. Başa baş mücadele ettiğimiz ve skor üstünlüğünü ele geçirdiğiniz dakikalarda oyunu kontrol etmeyi başaramadık. Çok çabuk kırıldık lider oyuncularımız sahne almadı.
Çok fazla yapılan bireysel hatalar, futbolcularımızın form durumlarındaki düşüşler, konsantrasyon eksikliği en önemli neden olduğunu söylemek isterim.
Top daha çok bizde kalmalı ve oyun süresince böyle olmalı.
Kısa sürede toparlanıp yolumuza kaldığımız yerden devam etmemiz için durum analizi yapmamız gerekiyor.
Teknik ekibe ve takıma olan güvenimiz devam ediyor. İnanarak çıktığımız bu yolda kararlı, emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Biz inanıyoruz, sizlerde inanın !…
Unutmayın: ilk yarıyı lider bitiren Pazarspor’ un  futbolcularısınız. Yürekli, inançlı, karlı mücadele ile kazandığınız bu başarıyı devam ettirmek sizin elinde, henüz daha işin başındayız. Ve Hiç birşey için geç değil.
“Asla vazgeçmiyoruz vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir”.
Bu nedenle inanarak diyorum ki: “CESARET DAĞINDA KORKU RÜZGARI ESMEZ !”
Saygılarımla…

Talat Günday
Yönetim Kurulu Üyesi As Bşk
Kurumsal İletişim İnteraktif Medya

You may also like

Leave a Comment