Haberler

PAZARSPOR 1-3 İSKENDERUNSPOR

PAZARSPOR 1-3 İSKENDERUNSPOR

PAZARSPOR 1-3 İSKENDERUN A.Ş
Sezonun ikinci haftasın'da sahamızda karşılaştığımız İskenderunspor'a 1-3 yenildik.
maçın başında defansif hatamız nedeni ile yediğimiz erken gole 11. dakikada kaçırdığımız penaltı ile karşılık veremedik. 24. Dakikada İsmail'in golü ile beraberliği sağlarken ilk yarı 1-1 sona erdi. Özgür ve İsmail ile önemli pozisyonlar bulsak da sonucu değiştiremedik. Maçın son bölümleri 82. ve 89. dakikada yediğimiz goller ile sahadan 1-3 yenik ayrıldık.
HAKEMLER: Murat Türkoğlu, Bülent Korkmaz, Ömer Lütfü Aydın
PAZARSPOR: Yasin Davuş, Eyüp Ensar Bozkurt (dk.75 Sercan Besler), İlhan Topatar, Oğuzhan Eskiköy (dk.89 Bedirhan Özyurt), İsmail Düzgün, Özgür Kutlu (dk.60 Mehmet Cansın Çiçek), Yağız Rüştü Aktaş, Hakan Doğru, Oğulcan Enes Demiroğlu, Onur Kızıltaş, Önder Selimoğlu (dk.89 Eray Yüksel)
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Kalafatoğlu
İSKENDERUNSPOR A.Ş: Muhammet Can Tuncer, Onur Ural, Kemal Tokak, Ali Keten, Emre Bekir (dk.80 Ahmet Devret), Kaan Yüksel (dk.65 İsmail Güven), Okan Dernek (dk.80 Muhammed Enes Durmuş), İrfan Başaran, Onur Ramazan Toprak, Enes Soy (dk.55 Kadir Ari), Yasin Abdioğlu (dk.78 Hamza Küçükköylü)
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Yenihayat
GOLLER: Dk.3 Yasin Abdioğlu, dk.82 Ahmet Devret, dk.89 Hamza Küçükköylü (İskenderunspor), dk.24 İsmail Düzgün (Pazarspor)
SARI KARTLAR: Dk.10 Okan Dernek (İskenderunspor), dk.53 Önder Selimoğlu (Pazarspor)

Puan Durumu

Haberler Reklam Alanı (3)