GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK.

by Gökhan Telatar
129 okuma

Pazarspor ailesi olarak bu akşam Ülkemiz güvenlik güçleri ile bir araya geldik.

Ülkemizde son dönemlerde güvenlik güçlerimize yapılan alçak saldırıların ardından acılarımızı paylaşmak, bir arada olmak birliğimizi, dirliğimizi göstermek amacı ile Başkanımız Hüseyin Yangın’ın verdiği yemekte ülkemiz güvenlik güçlerinin ilçemizdeki temsilcileri ile bir araya geldik. Yemeğe Belediye Başkanımız Ahmet Basa, Jandarma komutanı Gökhan Erer, İlçe Emniyet Müdürü Güngör Kaptan, Askeri ve Emniyet personelleri Başkanımız Hüseyin Yangın, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Hentbol takımımız katıldı.

Başkanımız Hüseyin Yangın,”son dönemlerde özellikle ülkemiz emniyet güçlerine yapılan saldırılar bizi çok üzmüş ve oldukça hayıflandırmıştır. Bütün bu alçak terör saldırılarını şahsım, başında bulunduğum kulübüm adına şiddet ve nefret ile kınıyorum. Bu uğurda hayatlarını kaybeden siz değerli emniyet mensuplarının arkadaşlarınıza, kardeşlerinize, yoldaşlarınıza, silahlı kuvvetlerimizin komutanlarına askerlerine baş sağlığı diliyorum. Ailelerine ve sizlere metanetler diliyorum, sabır diliyorum, geride kalanlara Allah uzun ömürler versin diyorum ve inşallah Allah bu kötü günleri ülkemizden uzaklaştırır .

Bu yemeğin amacı sadece bunları söylemek değil biliyorsunuz özel dede bir spor kulübüyüz. Müsabakalarımız dada her zaman yanımızda oluyorsunuz. Bizlerin güvenliğini sağlıyorsunuz, daha önce bir araya gelmek kısmet olmamıştı, bu vesile ile de bir araya gelelim dedik. Zaman, zaman müsabakalarımızda ufak tefek tatsızlıklar oluyorsa da Pazarspor her hangi bir olay, kötü söz, çirkin tezahürattan gibi nedenlerle sahası kapanmayan ve ceza almayan beklide tek kulüptür. Bu özelliğimizi halen daha muhafaza ediyoruz, bu özelliğimizde emniyet mensuplarımızın da katkısı olmuştur, yapıcı eleştirilerinizi her zaman dikkate almışızdır. Ufak tefek tartışmalar olmasa da kol kırılır, yen içinde kalır diyerek dışarıya aks etmemiştir. Bize verdiğiniz destekler için çok teşekkür ediyorum.

Başta da söylediğim gibi Allah bize bu kötü olayları bir daha yansıtmasın. Sizler meslektaşlarınızdan ayrılmayın, bizler de evlatlarımızdan ayrılmayalım. Ülkemizde bu yıldan itibaren görmek istediğimiz bir ülke olsun. Ben tekrar hepinizin acılarını paylaşıyor, baş sağlığı diliyorum” dedi.

Başkanımızın konuşmasının ardından ilçemiz Hocalarından Sadık Hür şehitlerimizin ruhlarına dualar ettirdi.

galeriiii-2-3

 

You may also like

Leave a Comment