GÖZTEPE MAÇI ÖNCESİ BAŞKANIMIZDAN MESAJ

by Gökhan Telatar
114 okuma

Başkanımız Hüseyin Yangın Göztepe maçı öncesinde camiamıza ilettiği mesajında şu cümlelere yer verdi.

Bildiğiniz gibi bu sezonun ilk yarısını sahamızda oynamamamıza karşın 25 puanla kapattık ve ikinci yarı maçlarımızı yenilenen stadımızda oynayacağımız güvencesi ve heyecanı ile en azından play-off oynayabileceğimizi varsayarak ve hedef koyarak ikinci yarıya başladık. Maçların önemli bir bölümünü oynamamıza karşın özellikle iç sahada oldukça başarısız maçlar oynadık, ilk yarının aksine dışarıdan da istediğimiz sonuçları alamadık. Halen 31 puandayız ve kalan maçlarımızda alacağımız neticeler bizi yeniden yukarılara tırmandıracaktır. Bulunduğumuz nokta bize yakışmadığı gibi yaptığımız hatalarında olduğunu varsaysak dahi daha iyi konumda olmamız gerekirdi diye düşünüyoruz. Zira profesyonel liglerde özellikle sporcu ödemelerindeki sıkıntılar çokça yaşanırken, bizim bu konuda gün itibarı ile geciken önemli bir ödememizin olmadığının bilinmesini isterken sporcularımızdan daha üst düzey performans beklemek ve onların Pazarspor formasının başarısı için canla başla mücadele etmesini istemek herkesin ve pek tabidir ki bizlerin en doğal hakkıdır. Sporcularımızın gününde olmaları, istekli olmaları ve mücadele azmini en üst seviyede tutmaları halinde neler yapabileceklerini ilk yarıda gördük. Geldiğimiz noktada bu iradenin geri gelmesini bekliyor ve kalan maçlarda üst düzey mücadele bekliyoruz.

Bu sürecin ilk maçını bu hafta sonu Pazar günü Pazarda saat 13.30 da Göztepe ile oynayacağız. Onlar içinde önemli sayılsa da bizler için büyük önem taşıyan bu maçın mutlaka kazanılması, hem de güzel oyunla kazanılması olmazsa olmazımızdır. Pazarsporumuz geçmişte böyle maçları sıklıkla oynamış ve çoğunu üst düzey mücadele ederek kazanmasını bilmiştir. Göztepe maçı da onlardan birisi ve en yenisidir. Dolayısıyla sporcularımızdan yeni bir zafer bekliyoruz. Ligin ikinci yarısında yaşadığımız her türlü olumsuzluk, sakat ve cezalılara karşın bu maça çıkacak sporcularımız bizim beklentilerimizi karşılayacaklar ve bizleri mutlaka ve mutlaka mutlu edeceklerdir. Biz yönetim olarak sporcularımızın bu maça en iyi şekilde hazırlanmaları ve motive olmaları konusunda her türlü çabayı gösteriyoruz, göstereceğiz. İnanıyorum ki sporcularımızda bunun karşılığını en iyi şekilde vereceklerdir.

Siz değerli sporseverlerden ve taraftarlardan isteğimiz özellikle bu maçta stadyumu doldurmanız ve coşku ile takımımızı desteklemenizdir. Göztepe taraftarının yoğun ilgi göstereceği bu maçta taraftar üstünlüğünü de elden bırakmamak için Hopa dan Rize’ye tüm sporseverleri ve Pazarspor taraftarlarını Pazar günü stadımıza bekliyoruz.

Unutmayın BİZE HER PAZAR, HER YER PAZAR

Bunun yanında Göztepe taraftarlarının da geleceği göz önüne alınarak tüm tribün bilet fiyatlarını 5 TL olarak belirledik. Protokol tribün bilet fiyatı ise 20 TL olarak belirlenmiş olup özellikle bu tribüne bundan böyle bilet bedelini ödemeden seyirci alınmayacağını hatırlatmak isteriz. Zira her türlü uyarımıza ve nezaketimize karşın birçok maçta stadyum nerede ise boş iken bu tribünün sürekli  dolu olduğu ama hâsılata gelince en fazla bilet satılan maçta 8 adet bilet satıldığını üzülerek taraftarlarımızla paylaşmak durumundayız. Bunu iyi analiz eden gerçek Pazarspor taraftarı kendi kıt imkânlarıyla maça para vererek girerken Protokol tribünündeki bu gerçeği göre, göre maçlara da gelmez olmuşlardır, Kendileri sonuna kadar haklıdır. Bu maçla birlikte bu çelişkiyi ortadan kaldıracağımıza inanıyor ve bu tribünde maç izlemek isteyenlerin bilet bedeli ödemeden tribüne girmemelerini önemle rica ediyorum. Özellikle Göztepe maçında başlayacak bu uygulamanın bizzat takipçisi olacağım ve eğer eski alışkanlıklar devam eder ve biz buna mani olamazsak ben bu maçı ve sonraki maçlarımızı taraftar tribününden izleyeceğimi belirtirim. Bunun yanında her maç sonrası hangi tribünde kaç bilet satıldığını ve takribi kaç kişi maç izlediğini sizlerle paylaşacağız.

Pazar günü maç sonu birlikte mutlu olmak dileği ile esen kalın.

                                                                         Hüseyin Yangın

                                                                               Başkan

You may also like

Leave a Comment