GÖLCÜK’TE ÜZÜLDÜK 2-1

by Gökhan Telatar
142 okuma

Deplasmanda Gölcükspor ile karşılaşan Şahşnler 1-0 öne geçtiğimiz maçta son dakika golü ile 2-1 yenildik.

Maça Gölcükspor daha iyi başlasada 12. Dakikada Fatih Ergenin ceza alanı dışından attığı gol ile 1-0 öne geçtik .Golümüzün ardından beraberlik için yüklenen golcük 42. Dakikada İsmail’in golü ile beraberliği sağladı. İlk yarı 1-1 sona erdi. İkinci yarıda etkili olan Şahinler Mehmet, Eray, Mithat ile girdiğimiz çok net pozisyonları gole çeviremedi. Futbolun gerçeklerinden birinde dendiği gibi atamayana atarlar düstürü 90+2. Dakikada çıkarken yakalanıp yediğimiz golle gerçekleştigerçekleşti ve sahadan üzücü bir mağlubiyet ile ayrılan taraf olduk.

STAT: Gölcük Şehir

HAKEMLER: Serhad Ürkmez, Fettah Yiğit, Göktuğ Hazar Ere

GÖLCÜKSPOR: Metehan Bakkallar, Ali Mert Işık, Barış Şen (dk.74 Enes Çidemli), Batuhan Boyoğlu, Yücel Candemir (dk.75 Barış Kazer), Emre Yüksektepe, Evren Kilarci, Kadir Turhan, Akın Karaaslan, İsmail Yüksek, Aykut Çift (dk.90 Muhammed Serdar Yazıcı)

TEKNİK SORUMLU: Ömer Faruk Uzuner

PAZARSPOR: Duhan Çağlar Akdağ, Cevat Kuy, Şeyhmus Abdulkadir Aksu, Mehmet Eksik, Volkan Can, Sergen Ekinci (dk.61 Şahinali Terzi), Fatih Ergen, Hüseyin Eray Karataş, Mithat Pala, Mehmet Aytemiz (dk.76 Oğuzhan Demir), Can Muhammet Vural (DK.84 Muhammet Ali Aydın)

TEKNİK SORUMLU: Kadir Kar

GOLLER: Dk.12 Fatih Ergen (Pazarspor), dk.42 İsmail Yüksek, dk.90 İsmail Yüksek (Gölcükspor)

You may also like

1 comment

AffiliateLabz 16 Şubat 2020 - 09:07

Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Leave a Comment