GÖLCÜK DE HÜZÜNLÜ GOL YAĞMURU 6-6

by Gökhan Telatar
185 okuma

Pazarspor’umuz bu gün deplasmanda karşılaştığı Gölcükspor ile 6-6 berabere kaldı.

Hızlı ve gollü başlayan karşılaşmanın ilk yarısının 30. Dakikasında Gölcükspor Sedat ile 1-0 öne geçti. iki dakika sonra 32. dakikada Oktay gölcükspor’u 2-0 öne geçirdi. 33. Dakikada Kemal Akbaba yediğimiz golün santrasında orta sahadan öne çıkan kaleciyi görünce vuruşunu yaptı ve attığı gol ile farkı 1’e indirsede 36. dakikada Berkenin golü ile skor 3-1 oldu. Gölcükde Altı dakika içersinde fileler dört kez havalandı. Pazarspor 45. dakikada Muhammed Emin’in attığı gol ile farkı yeniden bire indirdi ve devreye 3-2’lik skor ile girildi.

İkinci yarıya gol ile başlayan taraf Gölcükspor oldu 50. dakikada Berke ikinci golünü atarak skor’u 4-2’ye taşıdı. 56. dakikada Gölcük Kelecisinin altı pas dışında geri pası eliyle tutması nedeni ile kazanılan serbest vuruşu Turgay Ay topu ağlara gönderdi 4-3. Adeta gol yağmurunun yaşandığı karşılaşmanın 61. dakikasında Sinan Uzun ile beraberliği sağladık. Ancak maçın 64. dakikasında Berke Gölcükspor yeniden öne geçirdi 5-4. Baskısını iyice arttıran Pazarspor’umuz 77. dakikada Cihad Ateş’in golü ile yeniden beraberliği sağladı. Ama gole sevinemden Gölcükspor 79. dakikada Sedat ile yeniden öne geçti 6-5. 86. Dakikada Cihad Ateş’in golü ile yeniden beraberliği sağladık ve karşılaşma 6-6 sona erdi. Defans hattımızın sezonun en kötü maçını oynadığı karşılaşmada Gölcükde 2 puan daha bırakarak sıralamada 4. sıraya gerileyerek haftayı yine hüzünlü kapattık.

Hakemler: Sercan Yılmaz, Önder çalış, Murat Erölmez

Gölcükspor: İlyas, Ömer, Furkan, Sedat, Berke, Oktay, Selim, Onur, Önur, Murat, Aydın, Devrim,

Pazarspor: Salih, Egemen, Ufuk, Emrecan, Batuhan, M.Emin, Altan, Oğuzhan, Kemal, Turgay, Sinan

Goller:  Dk 30, 79 Sedat- 32 Oktay – 36,50,64 Berke Gölcükspor. Dk 33, 56 Turgay – 45 M.Emin – 61 Sinan Uzun – 77,86 Cihad Ateş Pazarspor.

 

You may also like

Leave a Comment