GERİDEN GELİP KAZANDIK 2-3

by Gökhan Telatar
191 okuma

SERİK BLD SPOR 2-3 PAZARSPOR
Galibiyetleri seriye bağlayan Şahinler zorlu deplasmandan üç puan ile döndü. Dört maçtır yenilmeyen ekibimiz üç maç eksikle çıkışını sürdürüyor. Serik deplasmanında ilk dakikalara kötü ve konsantrasyon eksiği ile başlarken kalesindede iki gol görerek 2-0 geriye düştü. Gollerin ardından toparlanan ekibimiz önde kurduğu baskıyla oyunun kontrolünü eline alıp gol pozisyonları üretmeye başladı. Bu dakikalarda bir çok pozisyonu değerlendiremezken ilk yarının son bolumunde Ömerin kafa golüyle farkı bire indirerek devreye girdik. Devre arasında teknik ekipten gerekli taktik ve uyarıları alan şahinler ikinci yarı rakibe üstünlüğünü kurdu. Farkı getirecek bir çok gol pozisyonunu değerlendirme sekte Eren’in penaltı ve Emrenin golleri ile galip gelerek hanesinemize üç puan daha yazdırdık.
STAT: İsmail Ogan Serik/Antalya

HAKEMLER: Sabit Selvi, Fatih Pazı, Murat Taşçınar,

SERİK BELEDİYESPOR: İbrahim Demir, Ercan Şirin, Atakan Cangöz (Dk.60 Bahadır Çiloğlu), Mahsun Çapkan, Murat Gürbüzerol, Gökay Eser (Dk.60 Erkan Şahin), Yusuf Onur Arıkan, Sinan Özkan, Sefa Narin (Dk.38 Batuhan Arslan) (Dk.70 Canberk Aydın), Emre Bekir, Yusuf Çelik

PAZARSPOR: Mustafa Güngör, Hüseyin Eray Karataş, Şahinali Terzi, Savaş Çakır (Dk.75 Ali Osman karnapoğlu), Onur Civelek (Dk.90+2 Muhammed Ensar Çavuşoğlu), Emre Akgün, Aykut Civelek, Ömercan Öndaş, Taha Gür, Muhammet Çelik (90+2 Mete Karahan), Eren Karadağ (Dk.86 Hakan Aydın)

GOLLER: Dk.6, Dk.10 Murat (Serik Belediyespor)- Dk.45+2 Ömercan, Dk.48 Eren (penaltı), Dk.68 Emre (Pazarspor)

You may also like

Leave a Comment