GERİ DÖNDÜK 4-1

by Gökhan Telatar
165 okuma

Sahasında İstanbul ekiplerinden Modafen’i konuk eden Şahinler 4-1’lik galibiyet ile haftayı üç puanla kapattı. İki haftadır galip gelemeyen Şahinler farklı galibiyet ile lige yeniden dönüş yaptı. İki haftalık yenilginin ardından toparlanan Şahinler yeniden uçuşa geçerken, tarihi fark fırsatlarını da değerlendiremedi. Bir çok gol pozsiyonunun dan fatdalanamayan ekibimiz ilk yarıda Mehmet Eksik, Oğuzhan Demir, Şeyhmus Abdulkadir Aksu ikinci yarı dada Mehmet Aytemiz’in golleri ile 4-1 galip geldi.

Maça çok istekli Başlayan Şahinlerimiz 5. dakikada Mithat ile mutlak gol pozsiyonundan faydalanamadı. 8. dakikada Cevatın pasında Mehmet Eksik kafa şutu ile takımı 1-0 öne geçirdi. 22. Dakika’da Mehmet Aytemizin pasında Oğuzhan Demir farkı ikiye çıkardı. 26. dakika’da Modafen Sergen’in golü ile farkı bire indirdi. 32. Dakikada Mehmet Aytemiz’in korner atışından gelen topa kafa şutu ile Şeyhmus Aksu ilk yarının skorunu belirledi. 3-1.

İkinci yarı dada ilk yarıda olduğu gibi girdiği bir çok net pozsiyonu değerlendiremeyen Şahinler 90. dakikada Hüseyin Eray Karataş’ın golü ile maçın skorunu belirlediler 4-1 Sıralamada 5. sırada yer alan ekibimiz alınan üç puan ile yeniden 4. sıraya yerleşti.

Hakemler: Erdem Mertoğlu, Mesut Hakalmaz, Mehmet Şenkaya

Pazarspor: Duhan Çağlar Akdağ, Cevat Kuy, Şeyhmus Abdulkadir Aksu, Mehmet Eksik, Volkan Can, Fatih Ergen, Sergen Ekinci, Oğuzhan Demir (dk.60 Hüseyin Eray Karataş), Mehmet Aytemiz, Mithat Pala(dk.77 Oğuzhan Birben), Can Muhammet Vural (dk.64 Muhammet Ali Aydın)

Modafen: Rasim Mutlu, Doğan Zincir, Samet Aydın, Hasan Ozan Girgin, Gökhan Çetinus, Oğuzhan Köseoğlu (dk.55 Emre Dalgalıdere), Gökhan Karataş, Erdoğan Erdoğan (dk.46 Hayri Mert Yomralıoğlu), Ceyhun Yelkenci, Sami Emirhan Kayıkçı (dk.75 Onur Demir), Sergen Yakupçebioğlu

Goller: Dk. 8 Mehmet Eksik, dk.22 Oğuzhan Demir, dk.32 Şeyhmus Abdulkadir Aksu, dk.90 Mehmet Aytemiz (Pazarspor), dk.26 Ceyhun Yelkenci (Modafen)

Kırmızı Kart: Dk.83 Ceyhun Yelkenci (Modafen)

You may also like

Leave a Comment