GEÇEN HAFTAYI TELAFİ ETTİK

by Gökhan Telatar
117 okuma

Haftayı deplasman Gölbaşı galibiyeti ile kapatan Pazarspor’umuz da Başkanımız Hüseyin Yangın geçen haftayı telafi ettiklerini dile getirdi. Başkanımız açıklamasın da,” Ankara bize biraz zor gelen deplasmanlar dan rakım farkı da var bunları biliyorduk, on kişi ile kazanmak önemliydi. Geçen hafta talihsiz bir yenilgi aldık iyi de oynamamıştık. Bu galibiyet bunun telafisi Fazla büyütülecek, fazla sevinilecek bir durum değil. Geçen hafta kaybetmeseydik bu galibiyete sevinecektik, dolayısıyla geçen haftanın telafisi olarak görüyorum.

Bilindiği gibi kötü başladığımız bir sezondu, yedi maçta dört puan ile ligin son sıralarında yer alan bir ekiptik. Bu gün ise 16 maçta 22 puan ile epeyi yukarılarda yer alıyoruz. Daha da önemlisi ilk yarının son maçını içer de yine Arhavide Kahramanmaraş ile oynayacağız, onu kazanırsak 25 puan ile Play’off’un için de olan ya da hedefleyen bir takım olacağız. Dolayısıyla haftaya oynayacağımız Kahramanmaraş maçının kazanılması yönünde istekli ve ısrarcıyım.

Bu gün sahada eksik kalmasına rağmen mücadele eden hocamızdan, sporcularımıza hepsine çok teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum başımızı dik tutular. Ankaralı hemşerilerimize de teşekkür ediyorum onlarda maça ilgi gösterdiler. Önümüzdeki haftaki maçı da kazanarak devre arasına moralli ve hedefli girmek en büyük temennimiz. Tekrar sporcularımıza ve bizi desteklemeye gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

You may also like

Leave a Comment