FORMA SPONSORUMUZ HDI SİGORTA

by Gökhan Telatar
195 okuma

Kaçkar’ın Şahinleri 2019-2020 sezonunda göğsünde HDI Sigorta reklamını taşıyacak.

Üzün süredir devam eden görüşmelerin ardında HDI Sigorta ile bir yıllık göğüs reklamı anlaşması imzalandı. Bu gün İstanbulda Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve HDI yöneticilerinin katılımı ile sözleşme imzalandı. İmza töreninine Başkan’ımız Mustafa Taşkın, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yavuz Hekim, Talat Günday, Polat Kanberoğlu, Mustafa Kemal Balta ve Cengiz Alimoğlu katıldır. HDI sigorta adına ise Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu ve kulübümüz eski sporcularından, HDI sigorta personeli Ali Biber katıldı.

HDI sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu; Pazarspor ile bir yıl boyunca aynı yolda yürümekten mutluyuz. Yaptığımız anlaşma her iki tarafada hayırlı olsun. Pazarspor’un başarılı bir sezon geçirmesini diliyorum dedi.

Pazarspor Kulüp Başkan’ı Mustafa Taşkın; HDI sigortaya verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizim için çok önemli bir katkı. Bir yıl boyunca Türkiyenin dört bir köşesinde oynayacağımız müsabakalarda HDI reklamını gururla taşıyacağız. dedi.

HDI SIGORTA YAPTIR HEM TAKIMIN, HEM SEN KAZAN.

HDI Sigorta ile yapılan anlaşma kapsamında Pazarspor adı verilerek kulübümüze ait sayfadan yaptırılan tüm sigorta işlemlerinde Hem kulübümüz hemde siz kazanıyorsunuz. Trafik, Araç, Ev, Deprem tüm sigortalarınızı Pazarspor sayfasından yaptırsanız size özel indirimlerden faydalanacağınız gibi kulübümüzede katkı sağlayıp destek olacaksınız.

You may also like

Leave a Comment