FEYYAZ KOCAELİ, CEYHUN GÖLCÜKTE

by Gökhan Telatar
152 okuma

Pazarspor da Feyyaz Aydil ve Ceyhun Basa da yuvadan uçtu. Pazarspor alt yapısından yetişen Feyyaz Aydil Kocaeli Birlik Spor’a transfer oldu. Ceyhun Basa ise kiralık olarak Gölcükspor’a verildi.

Pazarspor alt yapısından yetişen ve Profesyonel olarak beş yıldır giydiği Pazarspor forması ile 146 müsabakaya çıkan Feyyaz 40 gole adını yazdırdı. Feyyaz Aydil’in Pazarspor ile sözleşmesi karşılıklı ibra edilerek sona erdirilirken, Kocaelispor Pazarspor’a transfer bedeli dışında başka bir kulübe transfer edilmesi halinde % 20 pay ödeyecek.

Yine Pazarspor alt yapısından yetişen kaleci Ceyhun Basa ise kendini geliştirmesi ve tecrübe kazanması amacı ile Pazarspor ile sözleşmesi uzatılmasının ardından Gölcükspor’a bir yıllığına kiralık verildi.

Pazarspor Yönetim Kurulu olarak her iki oyuncumuza da bu güne kadar vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür ederken, yeni kulüplerinde ve hayatlarında sonsuz başarılar dileriz. Profesyonel olarak iki yıldır Pazarspor forması giyen Ceyhun Basa Profesyonel ve A-2 takımında 17 defa forma giyindi.

You may also like

Leave a Comment