FETHİYE MAÇI CUMA GÜNÜ

by Gökhan Telatar
102 okuma

Haftayı Kırklareli galibiyeti ile kapatıp moral bulan Kaçkar’ın şahinleri Fethiye maçını Cuma günü oynayacak. Üniversite sınavları nedeni ile tüm liglerde bu hafta müsabakalar Cuma günü oynanmakta bu vesile ile takımımız Perşembe sabahı Fethiye’ye hareket edecek. Cuma günü saat 14.00’da Fethiye ilçe stadında oynanacak müsabaka için ara vermeden çalışmalarına başlayan takımımız son idmanını yarın yapacak.

Bu gün yapılan ve moralli geçen idmanın sonunda doğum günü olan Serhat, Mert Ege ve Devrim için doğum günü kutlaması yapılırken Yumurtalı, Unlu kutlamadan hemen, hemen herkes de nasibini aldı. Serhat, Mert Ege ve Devrim’e sağlıklı, mutlu başarılı nice yıllar dilerken, uzun sürenin sonunda birazcık moral bulan ekibimizin Fethiyespor karşısında ve devamında alınacak seri galibiyetlerle bu morallerimizin tüm camiamızda tavan yapmasını canı gönülden temenni ediyor ve başarılar diliyoruz.

Cuma günü oynanacak olan karşılaşmada Muğla ve civarındaki tüm hemşerilerimizi ve spor severleri türbinlere takımımızı desteklemeye bekliyoruz.

 

galeriiii

You may also like

Leave a Comment