FATMA HOCA İLE YOLA DEVAM

by Gökhan Telatar
193 okuma

Pazarsporumuz da 2017-2018 sezonu yapılanmasına başlayan Hentbol takımımız da teknik direktör Fatma Badoğlu ile yola devam ediliyor.

Bir süredir görüşmelerin devam ettiği Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlu ile yeniden bir yıllığına anlaşma imzalandı. Hentbol takım sorumlu yönetim kurulu üyemiz Kemal Bekiroğlu nun sürdürdüğü görüşmeler neticesinde her konuda anlaşmaya varılan hocamız ile bir yıl daha sözleşme imzalandı. Teknik direktörümüz ile anlaşmaya varılmasının ardından takım kadrosunun oluşturulması için çalışmalar başlayacak.

Takımdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kemal Bekiroğlu; yeni yönetimimizin göreve gelmesinin ardından Fatma hocamız ile görüşmelere başladık ve kısa sürede de sözleşmemizi imzaladık inşallah hayırlısı ile güzel bir sezon geçiririz” dedi.

Fatma hocamız ise,” yeniden Pazarspor ile anlaştığım için çok mütluyum. Pazarspor bizim için ertık kendi evimizden ocağımızdan farksız. Bu yıl da Pazarspor’u layık olduğu noktalarda tutmak için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

You may also like

Leave a Comment