EREN AYKUT PEHLİVANLAR PROFESYONEL İMZASINI ATTI.

by Gökhan Telatar
183 okuma

Sezon başından itibaren takımla çalışmalara çıkan Eren Aykut Pehlivanlar profesyonel imzasını atıp linası çıkarrıldı.

2001 Doğumlu kaleci oyuncumuz sezon başından itibaren Profosyonel takım ile beraber çalışmalara çıkıyodu. Bu hafta Salih Şenbaş’ın kart cezalı duruma düşmesinin ardından lisansı çıkartılıp Ankarademirspor maçı kadrosuna alınıp 2. kaleci olarak görev aldı.

Yapılan İmza töreninde Eren Aykut Pehlivanlar,”Öncelikle çok mutluyum ilk imzamı attım. İnşallah da takım olarak şampiyonluk yaşarız. Bu hem benim için hemde kariyerim için önemli bir başarı olur” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Musa Tafralı,”Pazarspor’un en çok önem verdiği noktalardan biride alt yapısıdır. Alt yapıdan her yıl bir çok oyuncu kadroya alınmaktadır. Buda profosyonel lig takımları için önemli bir rakamdır. Küçük bir ilçedede bunu başara bilmek çok önemlidir. Eren de inşallah yıllarca faydalanacağız kendisine başarılar diliyorum. Diğer alt yapı sporcularımızada örnek olsun ve daha özveriyle çalışsınlar” dedi.

Alt yapı Menejerimiz Sadık Biber,”Yıllardır alt yapıdan oyuncularımızı yetiştirerek üst yapıya katıyoruz. Pazarspor’umuzda bunu gelenek haline getirdi ve yıllardırda bu geleneği hiç bozmadı. Bu açıdan özellikle Pazarlı gençlerimiz çok şanslılar Başka kulüplerin yapmadıklarını Pazarspor layiki ile yapıyor. Genç arkadaşlarımızın önünü açıyoruz ve açmayada devam edeceğiz. Bu güne kadar süre gelen çalışmalarımızı bundan sonrada daha düzenli bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. Aykut’a da Profesyonel yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

You may also like

Leave a Comment