DÜN GECEDEN DİYALOGLAR

by Gökhan Telatar
132 okuma

Kulübümüz genel Kurul Uyelerinin katılımı ile gerçekleşen dün akşamki toplantıda yapılan istişarelerdede önemli ve güzel diyaloglarda yaşandı.

Başkanımızın ardından yapılan konuşmalarda ilk sözü Yönetim kurulu üyemiz Talat Günday aldı. Günday,” Pazarspor’un başarısı için imkanlar dahilinde elimizden geleni yapıyoruz, burada sadece biz değil camia olarak herkesin elinden geleni yapması gerekiyor. 27 yıldır doğu karadeniz bölgemizde profesyonel yaşantımızı sürdürüyoruz yılardırda Rize ve Artvinde tek takımdık, şimdi Hopaspor da tekrar aramıza katıldı. Eski Kaymakamımız Selçuk Aslan’ın da dediği gibi Pazar ın iki değeri var biri kız kulesi diğeride Pazarspor. Bizde Pazarspor’un başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Burada bir cümlede sporcu ailelerine söylemek istiyorum. Evlatlarının başarısını iyi yerlere gelmesini istiyorlarsa onların üzerine düşmekten vaz geçip, üzerlerinden ellerini çeksinler. Onlarında müdahil olmaları genç oyuncularımızın akıllarını daha çok karıştıryor ve başarılı olmalarına engel oluyor,” dedi.

Eski Başkanlarımızdan Mustafa Taşkın,” bizler genelde maç izlemeyiz oyuncu izleriz, o nasıl oynuyor bu neler yapıyor diye. Bu anlamdada bizim yetiştirdiğimiz sporcuların değerleri bizim için çok büyük. Pazarspor’un en büyük gayesi sporcu yetiştirmek bölgemiz gençlerinin önünü açmak olmuştur her zaman. Bundada imkanlarımız dahilinde başarılı olduğumuza inanıyoruz. Yetiştirdiğimiz oyuncuları daha iyi yerlerde, sahalarda görmek kadar bizi mutlu eden başka bir şey yok. Onları gördükçe biz dahada gururlanıyor ve mutlu oluyoruz. Bu anlamda Rizespor ile gireceğimiz Pilot takım uygulamasında biraz daha dikkatli olup kendi özümüzden kopmamamız gerekiyor,” dedi.

CHP ilçe Başkan’ı Abdullah Yıldız,” türbinde takımımızı izlerken bende oraya daha iyi oyuncu alınsa burası böyle olsa, şöyle olsa diye sürekli söyleniyorum ama sonra maç bitince düşünüyoruz ki bunların hepsi para ile oluyor, oda zor bulunuyor. Bizlerde yine her zaman maddi ve manevi olarak Pazarspor’un yanında varız ve olmayada devam edeceğiz,” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkan’ı Neşet Çakır,”Başkan Hüseyin Yangın yılardır varıyla yoğuyla Pazarspor için çalışıyor, koşturuyor. Kendisine tüm yaptıkları için Pazarlılar olarak teşekkür ediyoruz. Bunları yapmak  kolay iş değil. Bende elimden geldiğince her zaman Pazarspor’un yanında oldum Başkan’ımız ne isterse, ne zaman isterse “Maddi konular hariç” her zaman her koşulda yanındayım,” dedi.

Genel Kurul Üyemiz Hasan Hasanoğlu, Pazarspor bizim gurur kaynağımız yılardır verdiği mücadeleler ile göğsümüzü kabartıyor. Ordu, Erzincan, Diyarbakır gibi bir çok il takımları, bir çok büyük ilçe takımları ile mücadele etmek öyle kolay değil. Bizlerde Başkan’ımıza yardımcı olmak her konuda yanında olmak istiyoruz ama kaynaklarımız gereği bizde çaresiz kalıp üzülüyoruz. Biz Pazarspor’umuzla gurur duyuyoruz,” dedi.

Genel Kurul Üyesi Ömer faruk Gencerler,” Rizespor ile yapacağımız pilot takım uygulamasında iyi düşünüp çok dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum. Bir çok takımın uyguladığı bu programda yaşanan başarısızlıkları görüyoruz. Pazarspor’umuz özgür, özerk bir klup bizde onun için seviyoruz. Dikkatli olup özümüzü kaybetmiyelim. Başkanımızın söylediği her şeye katılıyorum ama sadece tek bir şeye katılmıyorum, yaptığı başarısız olduk eleştirisini kabul etmiyorum. “PAZARSPOR HER ZAMAN BAŞARILIDIR, ZAMAN ZAMANDA ÇOK BAŞARILIDIR,” dedi.

 

You may also like

Leave a Comment