DEVREYEDE MAĞLÜP GİRDİK 2-0

by Gökhan Telatar
140 okuma

Bugün deplasmanda Kızılcabölük ile karşılaşan Pazarsporumuz 2-0 mağlup olup sezonun ilk yarısının son haftasınıda puansız kapattı.

Müsabakanın ilk yarısında iyi mücadele veren Şahinler soyunma odasına 0-0 eşitlik ile girdiler. 50. dakikada Oğuzhan’ın golü ile 1-0 geriye düştük. Bu dakikadan sonra bulduğumuz pozisyonlarla skoru dengeleme çabalarımız sonuç vermedi. Kızılcabölük 80. dakikada Taygun’un golü ile skoru 2-0 yaptı ve müsabakada bu skor ile tamamlandı. Bu skor ile son üç haftayı puansız kapatan Şahinler devre arasına Kırmızı hattın altında girdi.

HAKEMLER: Mehmet Güngör, Uğur Akalp, Kadir Beyaz

KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç Ulaş Bayram, Mustafa Altun (dk.74 Cihat Kahraman), Oğuzhan Türkmen (dk.88 Emirhan Atilla), Samet Dağlı, Ersin Aslantoğ, Serkan Özen, Sedat Yahşi, Ali Helvacı (dk.83 Abdullah Çinar), Taygun Vurgun, Ramazan Özkan, İlyas Ural
TEKNİK SORUMLU: Ali Yalçın

PAZARSPOR: Reşat Şen, Maksut Birben, Soner Ergençay (dk.73 Reha Kurt), Tugay Turhan, Oktay Gümüş, Mert Özmen, Aykut Civelek, Tamer Arıcı, Sinan Yazıcı (dk.21 Mehmet Aytemiz), Kazım Kopuz (dk.67 Kadir Yılmaz Çelik), Can Muhammet Vural
TEKNİK SORUMLU: Mustafa Ceviz

GOLLER: Dk.50 Oğuzhan Türkmen, dk.80 Taygun Vurgun (Kızılcabölükspor)

SARI KARTLAR: Dk.37 Maksut Birben, dk.57 mert Özmen (Pazarspor), dk.74 İlyas Ural, dk.90+1 Abdullah Çinar (Kızılcabölükspor)

You may also like

Leave a Comment