DEVAMINI DİLEYEREK….

by Gökhan Telatar
168 okuma

Geçen hafta başlayan grubumuzun Karadeniz şeridindeki ikinci maçında Of sporunda sahasının bakımda olması nedeniyle Sürmene Vali İsmet Civelek stadyumunda oynadığımız müsabakayı deplasmanda 1-2 kazandık. Mutluyuz.
Hafta içinde oynayacağımız Kupa maçı öncesi moral kondisyonu açısından önemli olan bu galibiyet; hafta sonu oynayacağımız Düzce maçı için de ciddi bir prova olacak kupa maçı…
Yoğun bir maç trafiği haftası içine girmiş bulunuyoruz. Yönetim, teknik kadro, sporcular ve tüm camia olarak bunun farkında olduğumuzu düşünüyorum. İş disiplini içinde elde ettiğimiz galibiyetin motivasyonu ile takım olma özelliğimizi takımdaşlık ruhuna taşıyarak moral yüklü, karalı, sabırlı, yüksek özgüven duygusu ile yolumuza devam edeceğiz.
Geniş bir bakış ve görüş açısına sahip olacağız. Bilgiyi aksiyonda kullanmak, stratejik ve formda olmak için önce beyinde fit olacağız.
İlk düdükle birlikte rakibin kazanma düşüncesini engellemek için hata yapmayacağız. Skor olarak geriye düştüğünüzde panik olmayacağız, taktik ve disiplin konusunda asla oyundan kopmayacağız. Korkuyla beklemek yerine yürekli olacağız (kazanma prensipleri.)
Of Spor müsabakasına şöyle bir bakacak olursak:
Tutuk başladığımız müsabakanın ilk 10 dakikasında rakibe verdiğimiz pozisyonlar sonunda 7. dakikada kalemizde gördüğümüz 1 gol ve kalecimiz Ceyhun’un başarıyla çıkardığı net pozisyonlar vardı ilk 45 dakikada .
Mağlup olarak girdik ilk yarı soyunma odasına. İkinci yarının başlama işaretiyle kazanma arzusu ve karakterini sahaya yansıtmaya başlayan Pazarspor oynadığı oyunla bunu göstermeye başladı. 71. dakikada kazandığımız köşe vuruşunda Reha’nın gelen ortaya yükselerek ustaca vurduğu kafa şutu OF Spor filelerine 1-1 beraberliğe getiren gol oldu.
85. dakika oynanırken gelişen Pazarspor atağında rakip takımın ceza sahası içinde topu önünde bulan Egemen düzgün bir vuruşla sokru 1-2 getiren golümüzü attı.
Güzel bir galibiyet ama daha bitmedi.
Otuz bir golün atıldığı 2. haftada 15 gol deplasman takımları tarafından kaydedildi. Oysa 1. Haftada oynanan karşılaşmalarda toplamda 4 gol kaydedildi. Bu durum ilerleyen haftalarda nasıl seyreder bilemem ancak dikkatimi çektiği için yazmak istedim.
Bu müsabaka için Pazar’dan gelen taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum 90+4 boyunca susmadan Pazarspor’a destek verdiler. Galibiyet gölümüzü atan Egemen’de gol sevincini taraftarlara koşarak paylaşması pazılı tamamlayan güzel bir parça oldu. Bir emek sonucunda erişilen mutlu son.Teşekkürler , tebrikler…
Bu güzellikleri önümüzdeki maçlarda da yaşamak istiyoruz. Pazarspor taraftarlarını destek için Hopa şehir stadına bekliyoruz.
Unutmayın verdiğiniz mücadele sizi belirler. Ve Basamaklar üzerine basılarak çıkılır.

“İyi birey iyi yurttaş iyi futbolcu iyi taraftar.”
Saygılarımla

Talat GÜNDAY
Yönetim KURULU ÜYESİ AS Bşk.
Kurumsal İletişim İnteraktif Medya
.

.

You may also like

Leave a Comment