DESTEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

by Gökhan Telatar
137 okuma

Başkan’ımız ve Yönetim Kurulu üyemiz Mustafa Balta Hemşinli iş adamlarımızdan Hakan Yılmaz’a ziyaretde bulundu.

Başkan’ımız Hüseyin Yangın yapılan ziyarete istinaden yaptığı açıklamasında,” Yönetim kurulu üyelerimizden Mustafa Balta ile beraber Alternatif Denizcilik Ro Ro İşletmeleri ortağı ve İcra Kurulu Başkan’ı aslen Hemşinli olan hemşerimiz.
Lojistik sektörünün önemli isimlerinden Hakan Yılmaz’ı. Kulübümüze destek olan kişi ve kurumlara teşekkür etmek, Kulübümüzü tanıtmak adına kendisini ziyaret ettik.

Ziyarete benimle birlikte Yönetim Kurulu üyemiz Mustafa Balta da katıldı.Toplantıda Pazarsporun eski sporcularından ve halen Alternatif Denizcilik şirketinin Operasyon Müdürü Kaptan Yusuf Angın da bulundu.
Keyifli ve güzel bir görüşme oldu,Kulübümüzü ve 50.Yıla geliş serüvenimizi , Futbol, Kadın hentbol ve sosyal yatırım ve faaliyetlerimiz anlattık. Hakan Yılmaz da sporun, alt yapının özellikle gençlerin yetişmesinde ve gelişmesindeki katkılarının önemli vurgularken, Kulübümüzün yapmış olduğu hizmetleri takdir ettiğini belirtip, bundan sonrada Pazarspora desteklerinin artarak devam etmesi için gayret göstereceğini vurguladı. Söyleşilerimizin ardından kendisine Pazarspor formasını ve atkısını verip teşekkür edip ayrıldık dedi.”

 

 

You may also like

Leave a Comment