DESTEK SİZDEN ÜÇ PUAN BİZDEN

by Gökhan Telatar
139 okuma

Pazarsporumuz Pazar günü sahasında Hacettepespor ile kritik bir müsabakaya daha çıkıyor. Mutlaka kazanmak zorunda olduğumuz bu müsabakada 12. Adama” taraftarımıza” çok ihtiyacımız var. Sizlerin desteği ile galip gelip takibi sürdüreceğiz. Müsabaka Pazar günü saat 14.30’da Pazar ilçe stadında oynanacak.  Karşılaşmayı Sivas bölgesinden Yakup Bakır yönetecekken yardımcılıklarını Eser Eti ve İlker Ayten yapacaklar.

Pazarspor basın sözcüsü Musa Tafralı,”Bu hafta sahamızda Hacettepespor ile yine kritik bir maça çıkıyoruz. Ligde tutuna bilme adına mutlaka kazanmamız gereken maçlardan birini daha oynayacağız. Sahaya mutlak üç puan parolası ile çıkıp kazanacak ve rakiplerimizin alacağı sonuçları bekleyeceğiz. Son maçın son saniyesine kadar ligde kalabilmek adına varımızı, yoğumuzu sahaya dökeceğiz. Pazar günü 14.30’da oynayacağımız Hacettepespor maçında istediğimiz sonucu alabilmek için taraftarımızın da mutlak desteğine ve baskısına ihtiyacımız var. Şimdi tam destek zamanı Pazar günü yedisinden yetmişine kadar tüm camiamızı tüm sporseverleri türbinlere takımızı 90 dakika desteğe bekliyoruz” dedi.

Öte yandan FİFA disiplin Kurulunun kararı uyarınca Granada CF Kulübü ile Orduspor Kulübü arasında ihtilaf nedeniyle Orduspor Kulübüne 6 puan silme cezası verilmiş ve TFF tarafından cezanın infaz edilmesi talep edilmiştir. Talep doğrultusunda TFF 2015, 2016 sezonunda Orduspor kulübüne mevcut puanlarından 6 puan silinmesine karar vermiştir. Silinen 6 puan ile beraber sezon bitimine 4 hafta kala Orduspor’un ligden düşmesi kesinleşmiş bulunmaktadır.

 

galeriiii

You may also like

Leave a Comment