DERİNCE’Yİ BEKLİYORUZ

by Gökhan Telatar
132 okuma

İki haftadır kazanan Pazarsporumuz bu hafta sahasında Derincespor ile karşılaşacak.

İçerde alınan Heask galibiyetinin ardından bu haftada deplasmanda Menisa B.Ş.B galibiyeti ile haftayı kapatan Şahinler galibiyet serisini üçe çıkarmak için mücadele verecek.

İlk yarının bitimine İki hafta kalırken bu hafta içerde oynayacağımız Derince maçının ardından çanakkale deplasmanı ile devreyi kapatağız. Hedef iki haftada kazanarak 21 puanda ilk yarıyı tamamlamak.

Teknik Direktörümüz Sinan Bayraktar; Zorlu iki müsabakadan galip ayrılmak bizi son derece memnun etti. Bu iki galibiyet geleceğe daha iyi bakmamızı sağlıyor. Ama futbol da dün diye bir şey yok, bizim için şimdi son iki hafta önemli, o iki galibiyet iyi oldu moral motivemizi yükseltti ama bu hafta oynayacağımız farklı bir atmosferde olacak. Alt sıraları ilgilendiren müthiş zor bir maç. Biz ayağımızı yere sağlam basarsak, aynı isteği mücadeleyi yaparsak inşallah bu maçtanda üç puan ile ayrılmayı istiyoruz. Tabiki burada taraftarımızında bizi desteklemesi gerekiyor. 12. adam sahada olur oyuncularımızı sonuna kadar desteklerse istediğimiz şekilde sonuçlandırırız. Her maçı final havasın da değerlendiriyoruz., devreye kadar iki maçımız var ona kitlendik kazanıp devam etmek istiyoruz” dedi.

MÜSABAKA PAZAR GÜNÜ SAAT 13.00’DA PAZAR ŞEHİR STADINDA OYNANACAK.

galeriiii-2

You may also like

Leave a Comment