DEMOKRASİ KUPASI ARHAVİSPOR’UN

by Gökhan Telatar
131 okuma

Pazarspor’umuzun geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 3. sü yapılan 15 Temmuz Demokrasi Kupası Arhavispor’un oldu.

Pazarspor, Çayelispor ve Arhavispor’un katıldığu bu yıl ki turnuva maçları Arhavi Şehir Stadında oynandı. 45’er dakikalık 3 peryot halinde oynanılan müsabakaların ilkinde Arhavispor ve Çayelispor karşılaştı. Maç’ı 3-0 Arhavispor kazandı. İkinci maçı Pazarspor ile Çayelispor oynadı. Reha Kurt ve Sinan’ın vuruşunda defansa çarpıp ağlara giden gol ile 2-0 kazandık. Final maçında Pazarspor ile Arhavispor karşılaşırken son dakikalarda gelen gol ile Arhavispor karşılaşmayı 1-0 kazanarak kupanın sahibi oldu.

Pazarspor: Ceyhun, Egemen, Aykut, Emrecan, Mert, Maksut, Mehmet, Oktay, Reha, M.Emin, Sinan 11’i ile sahaya çıktı. Yedekler ise; Reşat, Kadir, Oğuzhan, Tugay, Mete, Berat, Muhammed den oluştu.

Çayelispor: Murat, Serkan, Sercan, Burak, Onur, Ramazan, Ferhat, Ömer, Tahsin, Mücahit, Hasan 11’i ile sahaya çıkarken yedekler Ufuk, Mert, Sefa, Cem, Orhan, Tugay, Erkan dan oluştu.

Arhavispor: Murat, Serkan, Sercan, Burak, Onur, Ramazan, Ferhat, Ömer, Tahsin, Mücahit, Hasan 11!i ile çıkarken yedekler; Ufuk, Mert, M.Sefa, Cem, Orhan, Tuhay, Erkan dan oluştu.,

 

You may also like

Leave a Comment