ÇIKIŞA DEVAM PAZARSPOR 2-0 KONYA 1922 SPOR

by Gökhan Telatar
209 okuma

İki haftalık deplasman sürecinin ardından Pazartesi Pazar’a dönen Şahinler iki gün sonra’da ” bu gün” sahasında 1922 Konyaspor ile karşılaştı. Merdivenleri teker, teker emin adımlarla tırmanan Şahinler İlk yarının bitimine bir hafta kala tarihinde ilk defa 2. ligde Play-OFF potasına girerek yeni bir başarı daha elde etti. 3. ligden sonra 2. lig dede artık yazılarımız’da Play_OFF dan bahsediyoruz. Bu başarıda emeği geçen Başta Yönetim kurulumuz olmak üzere, bu hedefe bizi taşıyan tüm teknik ekibimizi, Sahada canla, başla, azimle, inançla terlerinin son damlasına kadar mücadele veren futbolcularımızı, tüm çalışanlarımızı, cefakar ve vefakar taraftarlarımızı. Kuruluşumuzdan bu güne kadar, bu günlerin temeli için bir tek taş bile koyan emeği geçen destek veren herkesi, tüm camiamızı canı gönülden tebrik ediyoruz.

Bu güne gelince Hedeflerinin bilinci içersinde maça etkili başlayan sahada basmadık yer bırakmayan neredeyse rakibe pozisyon vermeyen Şahinler ilk dakikalar da bulduğu müsait pozsiyonlarda skor üretemese de 8. dakikada Eren’in getirip kaleyi yokladığı topu iyi takip eden Kadir ceza alını dışından sert bir vuruş ile takımı 1-0 öne geçirdi. İlk yarının kalan bölümlerinde sürekli kaleyi yoklayan Şahinler devreye 1-0 önde girdi.

İkinci yarı dada baskıya ve önde oyununa devam eden ekibimiz 57. dakikada Emre ile farkı ikiye çıkardı. kalan 33. dakikada Eray, Eren ve Onur ile müsait pozisyonlar bulsakta Karşılaşma 2-0 sona erdi.

Şahinler 10 Aralık Pazar günü ilk yarının son maçı “erteleme müsabakasın da” yine sahasında Pendikspor ile karşılaşarak ligin devre arasına girecek.

HAKEMLER: Sezer Yalçın, Emrah Akkaya, Sefa Özcan

PAZARSPOR: Mustafa Güngör, Ali Osman Karnapoğlu, Hüseyin Eray Karataş (dk.74 İbrahim Topaloğlu), Şahinali Terzi, Savaş Çakır (dk.66 Muhammet Çavuşoğlu), Onur Civelek, Emre Akgün, Aykut Civelek, Kadir Kaan Yurdakul, Taha Gür, Eren Karadağ (dk.85 Alper Akçan)

TEKNİK SORUMLU: Cafer Aydın

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR: Kadem Burak Yaşar, Fatih Mankır (dk.60 Aybars Tüfekci), Ahmet Önay, Adem Eren Kabak, Maksut Taşkıran (dk.46 Mert Dikici), Fuat Duran, Cihat Aktaş, Görkem Şimşek (dk.74 Mert Uyanıker), Ege Özkayımoğlu (dk.74 Mehmet Ali Can), Can Demir Aktav, Ekrem Kayılıbal

TEKNİK SORUMLU: Selçuk Buğdaycı

GOLLER: Dk.8 Kadir Kaan Yurdakul, dk.57 Emre Akgün

SARI KARTLAR: Dk.27 Şahinali Terzi, dk.50 Emre Akgün (Pazarspor), dk.26 Can Demir Aktav, dk.53 Ekrem Kayılıbal, dk.55 Ahmet Önay, dk.90 Mert Uyanıker (Karatay Termal 1922 Konyaspor)

You may also like

Leave a Comment