BÜYÜK AİLE BAYRAMLAŞTI

by Gökhan Telatar
145 okuma

Kulübümüzde Bayramlaşma faaliyetini bu gün takımlarımızında katılımı ile gerçekleştirdik.

Mubarek kurban Bayramını da yavaş, yavaş geride bırakırken Bayramlaşma programımızı bu gün kulüp idari binamızda bir araya gelerek tamamladık. Bayram nedeni ile takımlarımıza verilen tatilin de bu gün sona ermesine müteakip camia olarak güzel bir bayramlaşma programı gerçekleştirdik.

Bayramlaşma ya Başkan vekili Erdal Yaşar Hoşver, 2. Başkan İhsan Şafak Balta, Mali İşler As Başkanı Nurettin Altaylar, Genel sekreter Doğan İnce, Reklam ve Pazarlama As Başkanı Ömer Rasim Atabey, Alt yapı Takımlar Sorumlusu Hüseyin Avni Terzi ve Mustada Biber, Halk ile ilişkiler sorumlusu İbrahim Bengli, Muhasip Üye Zeynep Kurt, Profosyonel takım sorumlusu Hasan Balta, Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Bekiroğlu, Musa Tafralı Denetleme Kurulu Üyeleri Hasan hasan oğlu, Osman Saraç, Hüseyin Çilli, eski Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Futbol, Hentbol takımı teknik ekiplerimiz ve takım sporcularımız ile personelimiz katıldı. Yaklaşı 100 civarında geniş bir katılımla gerçekleşen Bayram kutlamasın ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bu vesile ile bir kez daha tüm camiamızın ve İslam aleminin Bayramlarını bir kez daha kutlarken, yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.

 

You may also like

Leave a Comment