YEŞİL BURSA YA HAZIRLANIYORUZ

by Gökhan Telatar
135 okuma

Kırıkhan deplasmanının ardından Pazar günü saat 14.00’da sahamızda oynayacağımız Yeşilbursaspor maçının hazırlıklarına bu gün yapılan idman ile başlandı. Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel açıklamasında,” bu gün itibarı ile bulunduğumuz konumdan memnunuz. Her haftayı kayıpsız, kazanarak geçmek istiyoruz, bu yön dede çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu haftada sahamızda Yeşilbursa spor ile karşılaşacağız, iç sahada kesinlikle kayıp yaşamak istemiyoruz takımımız ile bu yönde görüşmelerimizi, konuşmalarımızı yaptık. Bu konuşmalarımızda sezon sonuna kadar aynı doğrultuda devam edecek. Biz şartlar ne olursa Yeşil Bursa maçını kazanmak istiyoruz ve bulunduğumuz konumu korumak istiyoruz.

Oyuncunun motivasyonunun alt sıralardaki takımlara karşı biraz daha az olduğunu görüyoruz, bizde oyuncularımızı bu yönde uyarıyoruz. Motive olmaz isen maç öncesi hazırlıkları iyi yapmaz isen, zihinsel olarak iyi hazırlık yapmaz isen sıkıntı yaşarsın. Bu sıkıntıyı yaşamamak içinde hafta başından itibaren işi sıkı tutmaya çalışıyoruz ve bu yönde uyarılarımızı yapıyoruz.

İç sahada 12. Adamın gücünü fazlası ile yanımızda hissetmek istiyoruz, her geçen hafta tribündeki taraftar sayımız arttı. 12. Adamı bu hafta çok daha güzlü bir şekilde yanımızda görüp hep birlikte üç puanı almak istiyoruz.

Şu an itibarı ile Sinan’ın bir sakatlığı var tedavisine devam ediyoruz, Önderin birkaç haftadır süregelen sakatlığı var Perşembe veya Cuma günü tam durumlar netleşecek, oynama durumları var ise hafta sonunda onları da kullanacağız” dedi.

 

PAZARSPOR – YEŞİL BURSASPOR

TARİH: 29 EKİM 2017 PAZAR GÜNÜ

SAAT: 14.00

STAD: PAZAR ŞEHİR STADI

# LOVE PAZARSPOR

 

You may also like

Leave a Comment