BURAK TAŞDEMİR AKHİSAR BELEDİYE DE

by Gökhan Telatar
161 okuma

Pazarspor’un başarılı ve genç kanat oyuncusu Burak Taşdemir Süper lige uçtu. Sezon başından itibaren birçok kulübün transfer listesinde yer alan Muhammed Burak Taşdemir Süper lig ekiplerinden Akhisar Belediye Gençlik ve Spor kulübü ile iki yıllık anlaşmaya vardı. Erzurum da yapılan anlaşmaya Pazarspor kulübünü temsilen Başkan danışmanı Hasan Balta hazır bulundu.. Yapılan anlaşma gereği Pazarspor transfer bedeli haricinde başka bir kulübe transfer olması halinde transfer ücretinin % 10’unu Pazarspor’a ödeyeceği yönünde bir anlaşma imzalandı.

BurakTaşdemir,” Bir yıl formasını giydiğim ve Süper lige Transfer olmamda katkı sağlayan Pazarspor kulübüme Şevki Tonyalı ve Hasan Çelik hocalarıma tüm emeği geçenlere ve yönetim kuruluna teşekkür ederim” dedi.

Hasan Balta,”Eski teknik direktörlerimizden Mustafa Akçay’ında hocalığını yaptığı Akhisar Belediyespor’a bir süper lig takımına sporcu vermek bizleri mutlu etti. Bu aynı zamanda sporcunun yeteneklerinden dolayı elde ettiği başarıdır. Onun elde edeceği başarılar bizleri de mutlu edecektir, her zaman takipçisi olacağız” dedi.

Pazarspor Kulübü Yönetim Kurulu,” sporcumuzun yaptığı süper lig transferi bizleri de mutlu etti. Tüm emeği geçenlere ve Hasan Balta’ya teşekkür ederken,” Sporcumuz Muhammed Burak Taşdemir’e bu güne kadar göstermiş olduğu başarıların bundan sonrada artarak devam etmesi dileklerimiz ile başarılar diler ve teşekkür ederiz.

You may also like

Leave a Comment