BUGSAŞSPOR 2–0 PAZARSPOR

by Gökhan Telatar
189 okuma

Pazarspor Ankara deplasmanında Bugsaşspor a 2–0 yenildi.

32. Dakikada yavuzun golü ile 1–0 geriye düşen ekibimiz devreyi bu skor ile kapattı. İkinci yarıda ekibimizin gol arayışları sonuç vermedi. 83. Dakikada Kudretin golü ile farkı ikiye çıkartan Bugsaş üç puanı alan taraf oldu.

2. Başkan Doğan İnce,” Ankarada Bizlere destek olan Yeni Mahalle Belediye Başkan Yardımcısı Başar Balı Başkanımız Hüseyin Yangın ile beraber ziyaret ettik. Ziyaretimizde sendika Başkanı Turan Kütük Başa da bizlerle beraberdi. Her Ankara deplasmanında bizlere desteklerini esirgemeyen iki arkadaşımızada katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Hakemler: Hakan Akmısır, Sebahattin Ayvazoğlugil, Halil İbrahim Atabay

BUGSAŞSPOR: Ahmet Üçgün, Rahmi, Volkan (Dk. 23 Baki), Burak Kara, Mikail, Ahmet Baykal, Yavuz (Dk.62 Tolgahan), Cebrail, Osman, Kudret, Burak Altıparmak (Dk.76 İsmail)

Pazarspor: Onur, Hakan, Cabir, Burhan, Nezir, Emre (Dk.63 Hacı Şükrü), Taner (Dk. 46 Salih), Mülayim, Hasan, Aykut, Nuh (Dk. 27 Ramazan)

Goller: Dk. 33 Yavuz, Dk. 84 Kudret (Bugsaşspor)

Sarı Kartlar: Dk. 38 Mikail, Dk 70 Osman, Dk. 72 Ahmet Üçgün, Dk. 78 Baki (Bugsaşspor), Dk. 72 Burhan, Dk. 81 Salih (Pazarspor)

FOTO-GALERİ55a

IMG_4389-1

You may also like

Leave a Comment