Bu Pazar ‘CUZEL’ PAZAR!

by Gökhan Telatar
136 okuma

Haftalar sonra seyircimizin önünde kazanmak CUZEL.

Bakım ve yenileme çalışmaları devam eden sahamızda, yetiştirilmesi için çalıştığımız eksikler hafta içi yapılan denetimde giderilemediğinden yetkililer maç oynanmasını uygun bulmadılar:(((
Adıyaman maçına hevesimizi saklayarak bir İç saha deplasman maçı oynamak üzere, yeniden Hopa yollarındayız.
10 minibüs seyirci desteğiyle Hopa çıkarması başladığını öğreniyoruz. Cuzel !…
Geçe hafta yazımda Çatalca maçına değinerek kazanmamız gereken önemli bir karşılaşma olduğunu. Bu karşılaşmada 3 puan almanın yanında, kazanma alışkanlığını devam ettirmek, güven duygusunu yeniden kazanmak, görevdaşlık, birlikte iş başarma duygusu, güçlü bir takımdaşlık (sinerji) oluşturmak adına önemli bir karşılaşmaya çıkacağımıza dikkat çekmiştim. Bu yönleriyle zorlu maçtı. Ve Oldu ve şaşırmadım da.!
İyi başladık ilk dakikalarda golü bulduk, hemen arkasından durum 1-1 gelmeseydi skor bizim lehimimize çok daha farklı olabilirdi. Pazarspor bu müsabakada 1-0 galibiyetten durumun 1-1 beraberliğe geldiğinde nasıl tepki vermesi gerektiğini iyi bir karakter ortaya koyduğu, agresif ve mücadeleci oyunuyla gösterdi.
Özlediğimiz, beklediğimiz oyun bu! üstüne koyarak devamı gelecektir.

2-1’ lik skorla kazanmayı bildik mutluyuz!geçen hafta Bergama BLD spor galibiyeti için Can suyu demiştim. Bu hafta Hopa’da CUZEL PAZAR diyorum ve devamı Yeni Orduspor maçı ile gelecek inanıyorum!

Yeni teknik ekibimizle çıktığımız iki maçı da kazandık mutluyuz…
Sıralamada yerimiz bir anda değişti. Önemli olan bunun devamının gelmesi. Puan cetvelinde pozisyon olarak hala riskli bir yerde bulunuyoruz. Kesinleşmiş bir şey yok. Oynayacağımız çok zorlu maçlar var. Bu hafta deplasmandayız. Takım olarak kazandığımız özgünen, yüksek motivasyon, iş disiplini içinde üstesinden geleceğiz. Ligde oynanacak her maç zor olacak bunu biliyoruz, bu durum rakiplerimiz içinde geçerli ancak biz işimizi 3 puan odaklı düşüneceğiz.

Ligin kalanındaki süreç çok daha zorlu olacak. Biliyoruz ancak, başaracağız.
‘Biz Zoru Severiz.’
Kolay maç yok. Her hafta ayrı mücadele planı, ayrı motivasyon ve fizik güç olarak hazırlanacağız, yılmadan mücadele edeceğiz, tüm oyuncularımızı hazır tutacağız.
Bizim için güçlü takım, kolay lokma, zayıf rakip yok? Tüm rakiplerimizi önemsiyoruz, saygı duyuyoruz. Hazırlanıp, oynayıp galip geleceğiz.
Bu haftayı Hopa’da PAZAR keyfi diyerek çok önemli bir galibiyetle kapattık. Camia olarak keyifliyiz, mutluyuz, sevinçliyiz. Teknik ekibimizi, futbolcularımızı, emeği geçen çalışanlarımızı, tebrik ederim. Tribünde destek veren taraftarlarımıza teşekkürler ederim.
Alkışlanır bu PAZAR diyerek; Salı günü Ordu mesaisine başlayacağız. Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan bellidir!
Yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Aman ha dikkat!
İyi çalışmalar.
Gönlümüz, gözümüz sizinle…
Herşey Pazarspor’un başarısı için.
Saygılarımla.
Talat GÜNDAY
YÖNETİM KURULU ÜYESİ AS Bşk.
Kurumsal İletişim ve İnteraktif Medya

You may also like

Leave a Comment