BU HAFTA DA TÜRKİYENİN DÖRT KÖŞESİNDEYİZ

by Gökhan Telatar
141 okuma

Pazarspor bu hafta 122 kişi den oluşan sporcu, Teknik Adam, yönetici ve Personelleri ile İzmir de, Çorumda, Diyarbakır da Pazar’ı temsil edecek.

Pazarsporun Profesyonel takımı, Bayan Hentbol takımı ve alt yapı takımları bu hafta Türkiye’nin dört bir köşesinde oynayacağı müsabakalar ile Pazar’ı temsil edecek.

Başkan Hüseyin Yangın yaptığı açıklamasında” bu güne kadar bu konulara fazla temas etmesek de, kamu oyu tarafından bilinmesi açısından söyleme ihtiyacı hissettik. Bu hafta Güzel ilçemiz Pazar’ı gideceğimiz deplasmanlar ile İzmir’de, Çorumda Diyarbakır da 122 kişi ile temsil edeceğiz bunun bize Konaklama, ulaşım gbi masraflarla maliyeti 30.000 TL’nin üzerinde. Üstelik de bunu hemen, hemen her hafta, hiçbir destek görmeden yapmaktayız.

TFF Spor Toto 2.liginde Mücadele veren takımımız bu hafta oynayacağı Diyarbakır maçı için, 18 sporcu 2 Yönetici 3 Teknik adam Malzemeci ve Masör den oluşan 25 kişilik kafilesi ile Diyarbakır’a hava yolu ile gidecek. Yine bir hocamızda Kocaeline maç izlemeye gidecek.

THF Bayanlar 1. Liginde mücadele eden Hentbol takımımız 14 sporcu bir teknik direktör ve bir idareciden oluşan 16 kişilik kafilesi ile İzmir’e hava yolu ile gidecek.

 Sporcularımızın daha iyi yetişmesi Pazar’ın çocuklarının daha iyi yerlere gelmesi için katıldığımız Coca-Cola akademi liginde mücadele eden alt yapımızın U-15, 16 ve 17 takımlarımız, 54 sporcu 2 Teknik adam, 1 idareci ve 2 şoförden oluşan kafilesi ile Kara yoluyla Çorum’a gidecek.

U-14 takımımızda bu hafta Çorumspor ile Pazarda karşılaşacak. Yine bu haftayı bay olarak geçirecek olan U-19 takımımızda önümüzdeki hafta Çorum deplasmanına gidecek.

Tüm takımlarımıza müsabakalarında başarılar dilerken, hemen, hemen her haftası bu yoğunlukta geçen Pazarsporun yaptıklarının kamuoyu, yetkililer ve ilgililer tarafından da bilinmesini isterken katkısı olan her kese de teşekkür ederiz” dedi.

IMG_3090

IMG_3158

IMG_4033

IMG_8371

IMG_4096

IMG_9675

You may also like

Leave a Comment