BU GEMİ BATMAYACAK, FETHİYE ZAFERİ

by Gökhan Telatar
128 okuma

Hafta sonunda yapılacak olan Üniversite sınavları nedeni ile Cuma günü oynanılan ve Şahinlerimizin zaferi ile sonuçlanan Fethiye galibiyeti hem moraller, hem de sıralamamız yükselmeye başladı. Zorlu deplasman dan alınan sezonun ilk dış saha galibiyeti ile ligde tutunma adına önemli bir avantaj elde edildi. Bu galibiyet ile düşme hattının üzerindeki rakiplerimiz ile puan farkı 4’e inerken hafta içi Salı günü Orduspor ile oynayacağımız erteleme maçından Üç puan almamız halinde farkı bire indireceğiz ve büyük avantaj elde edeceğiz.

Bu doğrultuda bize Fethiye zaferini yaşatan futbol takımımıza sonsuz teşekkürler ederken, Orduspor maçında başarılar diliyoruz.

Futbol Şube Sorumlusu Doğan İnce Fethiye maçının ardından yaptığı açıklamasın da,”maçtan önce söylemiştim bizleri yalnız bırakmayan, takımı karşılayıp, apırlayan Başkan’ımıza üç puan hediye edeceğimizi. Yine maçta yanımızda olan Pazar’da görev yapan eski Cumhuriyet Başsavcımız Eyüp Goğuş ve pazarlı ortaca emniyet müdür yardımcısı Hüseyin Başkan’a, Fethiye de yaşayan Pazarlı yat kaptanları, hemşerilerimiz ayrıca pazardan kalkıp gelen yöneticimiz Mehmet Acıyan ve kongre üyemiz Hızır Biber’e ve Başkan’ımızın eşi Fatma yengemize de sonsuz teşekkürler ederim, bizleri yalnız bırakmadılar. Maça gelemeyen ve kalpleri bizimle olan tüm pazar spor taraftarlarına ve camiamıza da teşekkür ederim. İnşallah bu galibiyetimizin devamı gelecek ve alt sıralardan kısa sürede kurtulacağız. Biz den desteğinizi esirgemeyin her kese selam ve saygılarımız sunuyorum” dedi.

 

galeriiii

You may also like

Leave a Comment