BİR FORMADA MORRY COHEN’E

by Gökhan Telatar
239 okuma

50. yıl hikayelerimizin bu defaki konuğu Başkanımızın kadim dostu ortağı Morry Cohen.

50. yılımızda kulübümüz’ün yanında olan Maddi Manevi katkıları ile gönüleri okşayan sevenlerimizi onurlandırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Başkan’ımız Hüseyin Yangın’ın 30 yıllık ortağı ve dostu olan Morry Cohen’ e forma taktimi yapıldı.

Forma taktiminde Bşkanımız,”Benim kadim dostum, patronum, ortağım 30 yıldır birlikte çalıştığım Morry E Cohen e forma takdim ettim. Pazarspor da yönetici ve Başkanlık yaptığım uzun yıllar boyunca hem benim Pazarsporla ilgili mesaime destek verdi, hemde doğrudan bu yıllar boyunca Kulübümüze maddi manevi katkılar verdi.
50. Yılımız anısına kendisine teşekkür edip formamızı hediye ettik.

Morry Cohen forma için ve hatırlandığı için teşekkür ederken,” Hüseyin Kaptanın Pazara, Pazarspora bağlılığını takdir ettiğini ve elinden geldiğince destek olmaya çalıştığını belirtirken, Başkanın bazan abartılı Pazarspora zaman ayırmasının işlerimizide aksattığını söylemek isterim dedi ve Pazarspora başarılar diledi.

Kendisi İsviçre Cenevre de
Graıns et Fourrsges SA nı sahibidir. Özellikle Türkiye ve Uluslararası alanda Hububat, yağlı tohum ve bitkisel ham yağ ticareti ile uğraşır.
2005 Yılı şampiyonluk günümüzde de ailece konuğumuzdu.
Hentbol branşımızada son dönemde destekleri oldu.

You may also like

Leave a Comment