BEKLENEN GALİBİYETE ŞÜKÜRLER OLSUN 2-1

by Gökhan Telatar
127 okuma

Maça istekli ve etkili başlayan Mavi, Beyazlar 10. Dakikada Gökhan’ın attığı gol ile öne geçerken, soyunma odasına girene kadarda bir çok gol fırsatını değerlendiremedi. İkinci yarıya da baskılı başlayan Pazarspor 46. Dakikada Taner’in golü ile farkı ikiye çıkardı. Alpedo Kahramanmaraşspor 72. Dakikada Volkan’ın serbest vuruştan attığı gol ile farkı bire indirdi. Maçın son bölümlerinde baskısını sürdüren Pazarspor son vuruşlarda etkili olamayıp birçok gol fırsatından faydalanamasa da, 15 hafta sonra ilk galibiyetini aldı.

Müsabaka başlangıcında hakkın rahmetine kavuşan Eski yöneticilerimizden ve genel kurul üyemiz Fahrettin Demir anısına saygı duruşunda bulunulurken bu galibiyeti de ona armağan ediyoruz.

Stat: Pazar İlçe

Hakemler: Mert Güzenge, Vedat Demir, Ogün Kamacı

Pazarspor: Hayrettin Çınar, Hasan Hakan (Dk. 66 Serkan), Maksut, Gökhan (Dk. 78 Mustafa Akpulat), Evren, Muhammet, Ozan, Taner (Dk. 86 Tugay), Aykut, Mert, Cem

Alpedo Kahramanmaraşspor: Mesut, Mehmet Menderes, Volkan, Recep, Emre (Dk. 32 Hayrettin Cengiz), Hakan, Ahmet (Dk. 66 Sinan), Hüseyin (Dk. 46 Koray), Onur, Eser, Volkan

Goller: Dk. 10 Gökhan, Dk. 46 Taner (Pazarspor), Dk. 72 Volkan ( Alpedo Kahramanmaraşspor)

Sarı Kartlar: Dk. 51 Taner, Dk. 68 Aykut, Dk. 90+2 Hayrettin Çınar (Pazarspor), Dk. 45 Volkan, Dk. 67 Eser, Dk. 90+5 Onur ( Alpedo Kahramanmaraşspor)

Müsabakaya çıkışta futbolcularımıza hitap eden Kaymakam Aslan, “Gözünüzü seveyim 90 artılarda bizi bir rahat ettirin de, şu Pazar halkı bir gülsün artık. Bunu samimiyetle sizden bekliyoruz artık. Her maçta yenilsek de berabere de kalsak son bir umut besleyerek geliyoruz buraya. Bu maçta olacak diyoruz, şeytanın bacağını bu maçta kıracağız diyoruz hep. Dualarımız sizinle, bundan emin olun. Tribünde de olsa, dışarıda da olsa, idmanda da olsa size güveniyoruz, size inanıyoruz. Eminim siz de kendinize inanıp, güveniyorsunuz. Bunda tereddüt yok. Hiç biriniz bakkal, kasap değilsiniz. Hepiniz profesyonel futbolcusunuz.

Pazarspor’un umudu açısından değil, kendi geleceğinizin umudu açısından sahaya çıkın. Kendiniz açısından tanıtım yapın. Ne olur; kurumsal laflarla bir şey olmaz. Tökezleriz, istediğimiz gibi olmazsa bir yıl aşağı ineriz, tekrar çıkarız. İnip çıkmayı tattık. Ama kendiniz açısından kuyuya inmeyin. Son 3 maçımız var. 3 maçta inşallah seri puanlar bekliyoruz sizlerden. Devre arası da kulüpte oturup konuşacağız karşılıklı hep beraber. Maraş’ı daha önceden yendik, bugün de yeneriz inşallah” dedi.

galeriiii

 

Futbol Şube sorumlusu Doğan İnce,” nihayet şükürler olsun ki galip geldik lig bizim için yeni başlıyor. Aldığımız bu galibiyet güzel günlerin habercisi olacak. İlk yarının son iki haftasında oynayacağımız müsabakaları da kazanacağımıza inancımız tam. İkinci yarıda ise bambaşka bir Pazarspor izletirken bu takımın ligde kalacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bu müsabakaya gelerek bizleri canı gönülden destekleyen tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

You may also like

Leave a Comment