ANKARADA HEMŞEHRİLERİMİZE ZİYARET

by Gökhan Telatar
315 okuma

 Ankara’da yaşayan pazarlı işadamı, bürokrat, esnaf ve diğer iş kollarındaki hemşerilerimizin yanı sıra Rize ve de Karadeniz bütünleşmesini sağlamaya çalışıyor, katkılar almaya devam ediyoruz.KanalB Yönetim Kurulu Başkanı sayın Ali Haydar BİRBEN, EPDK bürokratlarımızdan sayın Engin KARAHAN, Milli Eğitim Maarif Müfettişlerimizden sayın Cengiz EKŞİOĞLU, Ankara Karadenizliler Derneği Başkanı sayın Ali Hacı FAZLIOĞLU, Rize Dernekler Federasyonu Başkanı sayın Muammer BOSTAN, TBMM Milletvekili Hizmetleri Başkanı sayın Ahmet YURTMAN, Hentbol Federasyonu Genel Sekreteri sayın Mutlu KADIOĞLU’nu ziyaret etmiş bulunmaktayız. Bahsi geçen değerli hemşerilerimize gösterdikleri misafirperverliklerden ötürü şahsım ve dernek yönetim kurulu adına şükranlarımı sunuyorum. Bu ziyaretlerde bizlere vermiş oldukları maddi ve manevi destek sözlerinin de ayrıca takipçi olacağımızı camiamıza bildiririz MEB’in Özel Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Abdullah Süslü, Butikek Bistro sahibi Sn. Yakup Köroğlu, Yepas ortaklarından Sn. Ulvi Arıcı, Ispa Ekmek fabrikası sahibi Sn. Sıtkı Bilici, Linera Bistro sahibi Sn. Turgay Civelek, Acarlar Kereste ve Mutfak Dolapları fabrikası sahibi Sn. Zeki Acar, Bayraktar Turizim sahibi Sn. Yusuf Ziya Bayraktar, PGS Elektrik AŞ ortaklarından Sn. Şevki Kadıoğlu, Rize Spor eski futbolcusu ve takım kaptanı Sn. Kürşat Duymuş ziyaretlerimiz arasındaydı.
Değerli hemşehrilerimizi gösterdikleri ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı şahsım, Dernek yönetim kurulumuz ve Pazar Spor yönetim kurulumuz adına şükranlarımızı sunuyoruz.
Bu ziyaretlerde bizlerle vermiş oldukları maddi ve manevi destek sözlerinin de ayrıca takipçisi olacağımızı hemşehrilerimize ve Pazar Spor camiamıza bildiririz.
PAZARA VE PAZAR SPORA DESTEK TÜM HEMSEHIRİLERİMİZİN SOSYAL SORUMLULUK DEĞIL ZORUNLULUĞUDUR DIYORUZ.
SAYGILARIMIZLA..…

You may also like

Leave a Comment