BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI

by Gökhan Telatar
118 okuma

Değerli sporseverler,sevgili Pazarspor Gönüldaşları;

Yeni yıla yeni umutlar ve heyecanlarla girmeyi beklerken masum vatandaşlarımıza , ülkemizde buluna misafirlerimize,emniyet mensubumuza yapılan haince saldırı hepimizi çok derinden yaralamış ve üzmüştür. Herşeye rağmen teröre boyun eğmeden yolumuza devam edeceğiz. Bu hain saldırıda ve öncekilerde hayatına kaybedenlere Allahtan rahmet,acılı ailelerine sabır ve metanet diliyorum. Yaralılara acil şifalar temenni ediyorum.

Bunca üzücü olaya rağmen hayat devam ediyor,ben bu vesile ile 2017 yılının Ülkemizde ve Dünya da barış ve huzurun hakim olacağı bir yıl olmasını diliyor, hepinize sağlıklı mutlu yıllar temenni ediyorum.

Özelde Pazarsporumuzla ilgili sezonu ve beklentilerimizi paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz gibi geçen yıl 2.ligden düşen Futbol takımımıızı yeniden ayağa kaldırmak adına sezon başı yaptığımız çalışmalar, kurduğumuz sporcu ve teknik kadro beklentilerimizin oldukça uzağında kaldı. Ligin 13.haftasında 9 puanda idik. Sonrasında Hakan Tecimer Hocamızın Yolumuzu açma adına görevden azlini istemesi ile birlikte yine onun jenerasyonundan Sinan Bayraktar Hocamız ve ekibi ile anlaşarak yolumuza devam ettik. Son 4 maçta aldığımız 10 puan ile ligin ilk yarısını 19 puanla bitirdik. Bu puan bizim beklentilerimizin en az  5-6 puan altındadır. Ancak ligin ikinci yarısında son maçlardaki performansımızı devam ettirirsek ligin üst sıralarına çıkmamamız için hiçbir neden göremiyoruz. Ancak devre arası sürecinde rakiplerimizinde kadrolarını güçlendireceği gerçeğinden hareketle , bizlerinde ihtiyacımız olan mevkilerin oyuncuları ile oyuncu gurubumuzu zenginleştirmemiz elzemdir. Bizde bunun çalışmasını yapıyoruz. Takımımız 10 gündür Pazarda kamp çalışmalarını yaparken, ilgili yöneticilerimiz de Hocamızla koordineli bir şekilde sporcu arayışını sürdürmektedirler. En kısa sürede 3-4 kaliteli sporcuyu aramıza katmayı planlıyoruz ve bunlarla ilgili görüşmeler halen devam etmektedir.

3 Ocakta Antalya Kemer de başlayacağımız kamp çalışmalarında umarım yeni oyuncularımızda aramızda olur. Süreçte aramızdan ayrılan sporcularımız oldu. Ercan Güneri alacaklarının ödenmediği iddiası ile TFF ye başvurarak boşa çıkma hakkını kullamak isteyince kedisi ile yollarımızı ayırdık. Süreç hukuki boyutta devam edecektir. Oğuzhan Demirer kiralık olarak Kütahyaspora verildi. Burak Can Bal ligi için aramızdan ayrıldı. İlyas Sarı ve Mazlum Öndil de başka takımlara gitmek üzere arayış içinde oldukları için bizimle birlikte değiller.

Kamp döneminde U-19 takımının gelecek vaad eden sporcularından Mete Karahan bizimle birlikte olacak. Kamp sonu Hocamız kendisi ile ilgili kararı verecek.

Camiamızın beklentilerini biliyoruz. Olumsuz durumlardaki üzüntülerini anlıyoruz ve hep birlkite ayağa kalkmak için mücadele ediyoruz. Bulunduğumuz konum bizi yukarıyada taşıyabilir, bulunduğumuz gurupta mücadele etmemiz durumu ilede karşılaştırabilir. Bizim hedefimiz ve beklentimiz üst guruba yakın olmak ve sezon sonunda ilk beşin içinde olmak. Birlikte , bütünlük içinde hareket edersek her şart ve durumda takımımızın yanında olursak bu hedefimizi birlikte gerçekleştirebiliriz. Buna engel bir durum görmüyoruz. Bu ligin iyi kadrolarından olacağımıza inanıyor,, bu çerçevede aramıza katacağımız sporcularla bu hedefi yakalayacağımızı düşünüyoruz.

Sizlerden beklentimiz ama, fakat, neden, demeden takımınıza olan desteğinizi öncelikle tribünleri  doldurarak göstermeniz, ardından coşkulu , özverili karşılıksız desteğiniz.

Birlikte daha güçlü olacağımız gerçeğini kimsenin göz ardı etmemesini diliyoruz. Geçmişte bizleri bir çok kez sevindiren Pazarsporumuzda bu yıl kendini affettirecek ve bizleri yeni sevinçlere , heyecanlara sürükleyecektir. Biz buna inanıyor ve sizlerinde inanmasını ve desteğini bekliyoruz.

2017  Yılı PAZARSPOR Yılı olsun.

Sevgi ve Saygılarımla Mutlu Yıllar Diliyorum.

Hüseyin Yangın

Başkan

 

You may also like

Leave a Comment