BAŞKAN’IMIZIN VAN MAÇI DEĞERLENDİRMESİ

by Gökhan Telatar
116 okuma

Bu gün takımımızın aldığı farklı galibiyet ve sergilenen oyun mücadelesi tüm camiamızda övgü ve taktir ile karşılanırken beraberinde gururumuzuda okşadı. Bu yönde dün ve bu gün Van da takımla beraber olan Başkanımız Hüseyin Yangın da duygularını maçın ardından şu cümleler ile paylaştı. “

Gerçekten hava şartları , seyirci baskısı, bölge koşulları ve rakibin geçen hafta lideri 4-0 yenmesinin morali ve Van şehrinin beklentileri bizim için sıkıntılı ve zor bir deplasman maçı olacağını işaret ediyordu.
Savunma hattımızdaki dörtlünün geri dönmesi bu maçtaki en büyük artımızdı.

İlk kez kendi pozisyonunda uzun süre sonra oynayan Muhammet Balcıların ve tüm takımın performansı takdire değerdi.Maçın 30,saniyesinde başlayan net gol pozisyonu zenginliğiniz maçın uzatma dakikalarındada devam etti.4 attık , fazlasını atamadık dersek yeridir.
Bu harika sonucun mimarları başta Hocamız ve ekibini, cengaver sporcularımızı ve tabiki hat trick yapan Kaptan Turgay’ı gönülden tebrik ediyorum.

Takımımızın Futboldan sorumlu As Başkan’ımız Hasan Baltaya da ayrıca teşekkür ediyorum.
Ancak bir teşekkürde centilmen Van seyircisine.
Maç sonrası her iki tribüne Pazarsporu çağırarak alkışlarla uğurlamaları takdire şayandı.1.5 Milyon nüfuslu Van’dan 15.000,- nüfuslu bir ilçe takımının Başkanı olarak Valinin Büyükşehir Belediye Başkan’ı ve Van ın üst düzey bürokrat ve iş adamlarının yanında göğsümü kabarttı ve gururlandırdı. Bende bu teşekkürleri, tebrikleri Pazar ve Pazarspor adına içtenlikle teşekkürlerimle kabul ettim ve iyiki Pazarspor var dedim Pazarımız için.
Şimdi lideriz ve ilk yarıyı bu pozisyonda bitirmek için son Ankara Demir Maçında tüm Pazarsporluları tribünlerde görmek istiyorum.

You may also like

Leave a Comment