BAŞKANIMIZIN İKİNCİ YARI MESAJI

by Gökhan Telatar
145 okuma

Değerli Sporseverler, sevgili Pazarspor taraftarları ;

Öncelikle 2019 yılının hepimize hayırlar getirmesini,  Bölgemizi 3. Ligde temsil eden Pazarspor Futbol Takımımıza başarılar getirmesini yürekten dilerim.

Bildiğiniz üzere sezon başı önemli hedeflerle başladığımız lig istediğimiz ve beklediğimiz gibi gitmediği gibi beklentilerimizinde, puan ve sıralamadaki yerimiz itibarı ilede  oldukça uzağında kaldık.

Bu süreçte Ocak ayının başında yapmış olduğumz Olağanüstü Genel Kurulla birlikte yola devam ederken aramıza öncedende önemli katkılar vererek Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlık yapan arkadaşlarda katıldı. Bu birliktelik ve özveri  Pazarsporumuzu hak ettiği seviyeye ve yere yükseltme hedefinin hepimizin olmazsa olmaz gerçeğidir.

Sonrasında Teknik ekibin talepleri ve Kulübümüzün imkanları ve yarattığımız kaynaklarla ihtiyacımız olan mevkilere yapılan transferler ve aramızdan ayrılan sporculardan sonra oluşan kadromuzla önce Pazarda, iki haftadırda Atalyada yaptığımız 2.yarı hazırlık kampımız bugün itibarı ile sonuçlanmıştır. Takımımız 2. Yarının ilk maçı için Osmaniyespor la oynayacağı maç için bugün Antalya dan Osmaniyeye intikal edip Pazar günkü maç hazırlıklarına devam edecektir.

Çok zorlu bir 2. Yarıya takımımızla birlikte bizler ve özellikle siz değerli taraftarlarımızında hazır olmasını ve daha önce hiç olmadığı kadar üst seviyede destek verilmesini bekliyoruz.

Bu destek ve birliktelik ligdeki konumumuzu ve seviyemizi belirgin bir şekilde yükseltecektir.Bundan şüphemiz yoktur.

Ligin 2. Ve 3. Haftasında Arhavide oynayacağımız sırası ile Ofspor ve Düzcespor maçlarında bu desteği takımımızın arkasında görmek sizlerden en önemli dileğimiz.Sonrasında ligin 5.Haftası ile birlikte bir aksilik olmaz ise Mabedimiz Pazar Şehir Stadında oynamaya başlayacağız.Bu sürede oynayacağımız 4 önemli maçta alacağımız azami puanlarla Pazar da başlayacağımız maçlarda karşınıza  başımız dik olarak dönmek hepimizin ortak arzusu ve beklentisdir.

Bu beklentilerimizi Teknik Ekibimizin ve sporcularımızın karşılayacağından eminiz ve kendilerine güveniyoruz.

Şimdi destek zamanı ve biz bu desteği sizlerden beklerken, bizlerinde bunun karşılığını vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Öncelikle bu hafta sonu Osmaniyespor maçında ve sonraki maçlarımızda Ekibimize başarılar diliyoruz.

Yolumuz açık, sonu aydınlık olsun.

Hepinize en derin sevgilerimi iletiyorum.

Hüseyin Yangın

Başkan

You may also like

Leave a Comment