BAŞKANIMIZDAN YENİ SEZON YEMEĞİ

by Gökhan Telatar
139 okuma

Pazarsporumuzda Başkanımız tarafından verilen geleneksel sezon açılış yemeğinde Teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yöneticilerimiz bir araya geldi. Başkanımız Hüseyin Yangın konuşmasın da,” 26 yıldır profesyonel liglerde hizmet veren bir takım olarak en büyük özelliğimiz özgür bir kulüp olmamızdır. Kimseye öyle çok büyük önemli bir diyet borcumuz yoktur. Destek verenlere teşekkür etmiş, talep etmişizdir ama öyle uçuk, kaçık ucu açık belli olmayan destekler almamışızdır. Aldığımızda çok mütevazi rakamlardır. Hep kendi yağımız ile kavrulmuşuzdur. Genelde yöneticimizin cepleri yanarak, canları acıyarak yaşatmışızdır bu kulübü, dolayısıyla da hiç dayatmayla da karşılaşmadık. Bir varlığı yarattığın zamanda sahiplenme duygusu ortaya çıktığından yaşatma konusunda da hep azimli istekli olduk. Öyle bir kulüp de 26 yıldır bu liglerde yaşatmak kolay değil. Yeniden ikinci lige çıkabilirmiyiz, mümkün benim dönemimde iki defa bunu başardık. Her sezon yani bir heyecan, futbol denildi ben daha da çok heyecanlanıyorum, bu sezonda yeni katılan arkadaşlarımız var, eski oyuncularımız var, en kısa sürede kaynaşmayı hocamızın katkıları ile sağlarsak, sadece kulüp olmak yetmiyor, takım olmak, arkadaşlık, kardeşlik saha içinde saha dışında bunu sağlarsanız mutlaka başarı gelecektir. Bu sene için olumlu izlenimlere sahibiz, pozitif düşünüyoruz. Çok fazla hazırlık maçı yaptık bizim gibi takımlar içinde bu iyi bir şey bunun içinde hocamıza teşekkür ediyorum. Daha önceki yıllarda normal maçlarımız hazırlık maçı gibi geçiyordu şimdi 11 hazırlık maçından sonra eminim ki daha iyi bir sezon geçireceğiz. Başlangıçlar önemli Bu hafta sonu ve tüm sezonda hepimize başarılar diliyorum, size inanan, size güvenen bir yönetim var arkanızda bunu da bilmenizi istiyorum. Sezonun hayırlı olması dileklerimle Allah hiç birimizi utandırmasın” dedi.

Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel,”teknik ekip olarak ilk kez farklı bir bölgede görev yapıyoruz. Çok değişik duygularla geldik. Arkadaşlarımız ile istişare yaptık ve Pazarsporda göreve başladık. Göreve gelişte ve sonrasında neler yapabilirizi uzun süre düşünüp tartıştık. Mutlaka yönetim ile beraber belli hedef doğrultusunda çalışmamız gerekiyordu, Bu hedefi debu grupda söz sahibi oluşturacak bir takım olma yönünde planlayıp yola çıktık. Şu gün itibarı ile Başkanımızın ifadesi ve yönetimdeki arkadaşlarımzın da görüşleri ile iyi bir takım olduğumuz yönünde ama gerçekler resmi maçta başlıyor. Kesinlikle hazırlık maçları bir ölçü değildir ama hazırlık maçları bir ışık verecektir. Ben her zaman iyi başlangıçların iyi sonu getireceğine inanıyorum. Özellikle sezonun sonunda istediğimiz sonuca ulaşmamız gerekiyor. Bizim için önemli olan birlik beraberlik. Ne olursa olsun Takım, teknik heyet, yönetim ve taraftar birlikteik sağlanırsa bir çok takımın önünde olacağız. Belki sizler bilmiyorsunuz bizler birazdaha Başkanımız ve yöneticilerimiz ile birlikte olduk, samimiyet ile şunu ifade etmek istiyorum. Benim dokuzuncu kulübüm, ilk defa bukadar kulübüne bağlı bir yönetim kurulu gördüm. Çalıştığımız kulüplerde bir siyasi mekanizmanın üyesi, iş adamı kimliği var, farklı bağlantılar var ama burada tamamen gönüllü bir yönetici gurubu var. Buradakilerin dışında bir grupda İstanbul da var şunu bilinki çok samimi, çok içten bir yönetim kurulumuz var. Ben bu birlikteliğin bu samimiyetin sezon sonunda başarıya, mutluluğa dönüşeceğine inanıyorum. Bizim en büyük güvencemiz sahada görev yapan sizlersiniz, biz çizgilerin dışındayız, siz birlik beraberliği sağladığınız taktirde mutlu sona ulaşacağız v bizlerin yüzünü yönetimimize kara çıkarmayacaksınız. İnşallah hedef hep birlikte hareket ederek gelecektir.

Takım Kaptanımız Fatih Şen, öncelikle yeni sezon yönetimimize teknik heyetimize ve tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun, Allah sakatlıklardan, kazalardan belalardan korusun inşallah. Takım arkadaşlarım adına şunları söylemek isterim. Gelmiş olduğumuz şartların hepimiz bilincindeyiz, zor şartlar altındayız bunun bilincindeyiz ama size şunun sözünü verebiliriz, her türlü zorluğa sıkıntıya rağmen biz bu yola baş koyduk. Hayırlısı ile elimizden ne geliyorsa, ne yapılması gerekiyorsa burada yetenekli kaliteli çocuklar var. Ben hepsini yeni tanıdım, hepsine çok güveniyorum. Allah nasip eder Kayseri maçı ile başlar ve güzel bir sezon geçiririz” dedi.

You may also like

Leave a Comment